ion

برخلاف ادعای برخی مدیران باشگاه پرسپولیس هیچ نماینده ای از دینامو زاگرب دیروز برای بررسی وضعیت صادق محرمی در استادیوم آزادی نبود و به نظر می رسد برخی از مدیران باشگاه تحت تاثیر شایعات نقل و انتقالاتی قرار گرفته اند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از وبسایت نود، یک روز قبل از بازی پرسپولیس و السد در خبرها آمده بود صادق محرمی که  مورد توجه مدیران دینامو زاگرب قرار گرفته همچنان از طریق مدیر برنامه های در حال مذاکره با این تیم است و قرار است نمایندگان از باشگاه و بخش استعدادیابی و نقل و انتقالات دینامو زاگرب برای زیر نظر گرفتن محرمی در آزادی تماشاگر بازی حساس لیگ قهرمانان باشند.

متعاقب این اخبار و شایعات روغنی رییس هیات مدیره باشگاه و برخی دیگر از مدیران پرسپولیس این خبر را تایید کرده و عنوان کردند تلاش می کنیم به رغم حضور مدیران دینامو در تهران محرمی را حفظ کنیم. روغنی با تایید حضور نمایندگان تیم زاگرب تاکید کرده بعید است محرمی در این شرایط تیم را ترک کند. این در حالی است که بررسی ها نشان می داد هیچ نماینده‌ای از دینامو به تهران و آزادی نیامده و این اخبار شایعه نقل و انتقالاتی و خبرسازی بوده و مدیران باشگاه هم تحت تاثیر این شایعات آن را تایید کرده و درباره اش اظهار نظر  کرده اند.

محرمی با این استدلال که می خواهم روی بازی های باقیمانده تمرکز کنم مدیر برنامه های خود را برای مذاکره به دفتر گرشاسبی فرستاده و وی هم ضمن تایید این پیشنهاد خارجی و جدی بودن آن عنوان کرده آخر فصل تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. در این شرایط خیلی ها محرمی را جدا شده از تیم و در فصل آتی لژیونر می دانند اما محرمی به باشگاه اعلام کرده وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس در تصمیم من تاثیر ویژه  دارد و بر همین اساس هم روغنی جدایی وی را بعید دانسته است.

نکته جالب و عجیب دیگر این است که مدیر برنامه های محرمی در اظهارنظری گفته بود ما پیشنهاد جدی دینامو را به باشگاه ارسال کرده ایم. این در حالی است که محرمی تابستان امسال بازیکن آزاد است و اگر مصمم به جدایی باشد نیازی به رضایت نامه و نظر باشگاه ندارد. محرمی که بازیکن زیر ۲۳ سال است با پرسپولیس قراردادی دو ساله و ۲۰۰ میلیون تومانی برای هر فصل امضا کرده بود. عقد قراردادهای کوتاه مدت باشگاه در زمان مدیریت طاهری با محرمی و انصاری که از لیگ یک و بعد از تست دادن به پرسپولیس پیوست به سوالی بی پاسخ تبدیل شده و مشخص نیست چرا در تیم های بزرگ سرخابی با چنین بازیکنانی به جای قرارداد بلندمدت اقدام به عقد قراردادهای کوتاه مدت می شود.

محرمی از ملوان به صبا پیوست و دایی وقتی به این نتیجه رسید مالک جدید صبا چیزی در چنته ندارد این تیم را ترک کرد و قرارداد نفراتی مثل محرمی، قاضی، دانشگر و چند بازیکن دیگر را به آنها پس داد تا مدیون شان نشده باشد. محرمی هم در آن شرایط در حالی از سوی استعداد یاب ها به پرسپولیس معرفی شد که اغلب تیم های لیگ برتری تقریبا نود درصد نیازهای خود را  با جذب بازیکن تامین کرده بودند. محرمی در فصل دوم حضورش در پرسپولیس به واسطه عملکرد خوبی که داشته به بازیکن فیکس سرخ ها تبدیل شده است. او دیروز بارها به هنگام فرارها  و استارت های انفجاری ش از سوی هواداران تشویق شد. محرمی در مشهد پاس گل منجر به  قهرمانی را به وحید امیری داد و این اولین پاس گل او در این فصل بود و به واسطه  ارسال دو پاس گل در لیگ قهرمانان سومین پاس گل این فصلش ثبت شد. محرمی اگر در فاز حمله فوتبالش را تقویت کند اثرگذارتر و کاملتر خواهد شد هر چند که به نظر می رسد او بر اساس شرح وظایف محوله کمتر در امور تهاجمی شرکت کرده و به همین خاطر آمار گلزنی و پاس گلش قابل ملاحظه نبوده است.

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.