ion

تحریم فوتسال ایران و اوکراین توسط خبرنگاران

ورزشی /
شناسه خبر: 348035

رسانه هایی که نمایندگانشان برای پوشش بازی فوتسال بانوان ایران و اوکراین در سالن حاضر شده بودند، در واکنش به بی احترامی که به آنان شد، پوشش نتیجه این بازی را تحریم کردند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فارس، دومین دیدار دوستانه فوتسال بانوان ایران و اوکراین از ساعت ۱۷ در تالار هندبال آغاز شده است. در حالی که پیش از این اعلام شده بود همچون بازی قبل و دیگر مسابقات دوستانه ورود خبرنگاران به سالن آزاد است اما در زمان حضور خبرنگاران حراست وزارت ورزش اعلام کرد به خبرنگاران اجازه داده نمی‌شود تا با موبایل وارد سالن شوند.

پیش از این تیم ملی فوتسال بانوان ایران دیدارهای دوستانه دیگری هم انجام داده بود که در تمامی مسابقات خبرنگاران حضور داشتند اما در دیدار امروز ورود خبرنگاران ممنوع شد.

نکته جالب اینکه خبرنگاران می‌دانند عکس‌برداری و تصویربرداری از مسابقه ممنوع است و نیز وظیفه خود را در قبال توسعه ورزش زنان می‌دانند. با وجود این شرایط باز هم اجازه داده نشد که خبرنگاران در سالن حضور پیدا کنند و به تبع آن رسانه هایی که نمایندگانشان در سالن حاضر شده بودند از پوشش نتیجه این مسابقه پرهیز می کنند تا واکنشی به این بی احترامی به تصمیمات ناگهانی باشد.

روز گذشته این مسابقه در حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد و مشکلی هم به وجود نیامد اما به یکباره اعلام شد حضور تماشاگران در بازی امروز ممنوع است اما در کمال تعجب امروز تماشاگرانی که به سالن آمده بودند وقتی موبایل های خود را تحویل دادند اجازه پیدا کردند به سالن بروند. این تصمیم های خلق الساعه نشانه بی توجهی به علاقه مندانی است که به احترام تصمیم ناگهانی امروز مبنی بر عدم حضور هواداران در سالن به سالن نیامدند. در واقع دراین خصوص هم ظاهرا تصمیمات واحد و شفاف نیست.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.