ion

عبدالرسول کریمی:

مدرسه بدون دانش آموز به مثابه تفنگ بدون فشنگ است

اجتماعی /
شناسه خبر: 347977

عبدالرسول کریمی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه شورای دانش آموزی تبلور عینی دموکراسی به معنای واقعی کلمه است گفت: انتخابات تمرینی برای مشارکت اجتماعی است و دانش آموزان باید خودباوری را تمرین کنند.

ایران آنلاین / عبدالرسول کریمی در نهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی و بیستمین دوره انتخابات شوراهای دانش آموزی که در کانون مفتح تهران برگزار شد با بیان اینکه مدرسه بدون دانش آموز به مثابه تفنگ بدون فشنگ است گفت: شورای دانش‌آموزی تبلور عینی دموکراسی به معنای واقعی کلمه است.

وی خطاب به دانش‌آموزان حاضر در این مراسم اظهار کرد: قرار است جامعه اسلامی در آینده با دستان شما اداره شود. باید در کنار هم بودن و با هم بودن را بیاموزیم و تفکر مخالف را بشنویم. هنر خوب شنیدن یک مهارت است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در آینده از میان شما افرادی به مجلس شورای اسلامی راه پیدا خواهند کرد گفت: جامعه ما به افراد توانمند و مولدی چون شما نیاز دارد. ۴۱۰۰ واحد آموزشی داریم که عصاره و چکیده آن شما هستید. بر خود می‌بالیم که دانش آموزانی صاحب اندیشه در کنار ما هستند.

کریمی ادامه داد: رهبری و رئیس جمهور توجه ویژه‌ای به نسل نوجوان دارند و شما باید خودباوری را تمرین کنید. هرچقدر انسان ها از اندیشه یکدیگر بیشتر استفاده کنند توانمندتر شده و آینده از آن آنها خواهد بود.

به گفته وی انتخابات تمرینی برای مشارکت اجتماعی است و می‌خواهیم به جهانیان بگوییم نوجوانان و جوانان ایرانی افراد مولدی هستند./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.