ion

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از درخواست تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی با امضای روسای سه فراکسیون امید، ولایی و مستقلین ولایی و تقدیم این درخواست به هیات رییسه مجلس خبر داد.

ایران آنلاین /علیرضا رحیمی از درخواست تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی با امضای روسای سه فراکسیون امید، ولایی و مستقلین ولایی و تقدیم این درخواست به هیات رییسه مجلس خبر داد.

نماینده تهران در مجلس ادامه داد: در پی گسترش فضای مجازی در حوزه‌های اقتصادی، مالی، اجتماعی، آموزشی، خدماتی و فنی و تاثیر روزافزون در زندگی روزمره شهروندان این کمیسیون با هدف پیگیری تخصصی موضوعات مربوط در دو بخش تقنینی و نظارتی تشکیل می‌شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس افزود: تاکنون مسائل مربوط به فناوری اطلاعات در کمیسیون صنایع و کمیته مخابرات آن کمیسیون مطرح و رسیدگی می‌شد. این نخستین بار است که سه فراکسیون مجلس به اتفاق طرح ساختاری جهت تشکیل کمیسیونی ویژه را در مجلس بطور مشترک مطرح می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس ماده ۴۴ آئین‌نامه داخلی، درصورت تصویب مجلس امکان تشکیل کمیسیون‌های ویژه وجود دارد و اعضای آن با رای نمایندگان در صحن تعیین می‌شوند./خانه ملت

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.