پیدا کردن شغل مناسب با یک کلیک

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 347666

اه‌های مختلفی برای استخدام در شغل‌هایی که به‌دنبال آن هستید وجود دارد. اگر از کمک دوستان و آشنایان فاکتور بگیریم یکی از راه‌های کمک گرفتن، استفاده از آگهی روزنامه‌هاست. البته در چند سال اخیر سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاریابی نیز منبع مناسبی برای پیدا کردن شغل شده‌اند، اما کمتر سایتی وجود دارد که در کنار آگهی استخدام به کارفرمایان با ارائه آزمون‌های مخصوص استخدامی کمک کند.

ایران آنلاین /اما یکی از این سایت‌ها «کارلیب» است؛ سایتی که علاوه بر منتشر کردن آگهی استخدام یک ویژگی و مزیت عالی هم برای کارفرمایان دارد. این سایت شرایطی را فراهم کرده تا کارفرمایان بهترین نیروهای کار را استخدام کنند. این کار نیز از طریق طراحی و برگزاری آزمون های استخدامی استاندارد انجام می‌گیرد.

طراحان این سایت هدف از در نظر گرفتن این مزیت در سامانه خود را شایسته سالاری عنوان کرده‌اند و اینکه کارفرما بتواند در عمل مهارت کارجو را به‌صورت منصفانه محک بزند. این سایت یک ابزار آنلاین در دست کارفرمایان برای تسهیل فرآیند گزینش و استخدام است. کارفرماها در این سامانه این امکان را دارند تا با طراحی و ایجاد (یا سفارش) آزمون‌های مرتبط فرآیند انتخاب بین رزومه‌ها و کارجویان متعدد را تسریع یکپارچه کنند. کار با این سامانه بسیار راحت است. درقدم اول به بخش ثبت‌نام سرویس رفته و در آن ثبت‌نام کنید. در گام بعدی پروفایل شرکت خود را تکمیل کنید. توجه داشته باشید هرچه پروفایل شرکت شما کامل‌تر باشد، جلب اعتماد کارجویان و افراد متخصص موفق‌تر خواهد بود. در گام بعدی برای شغلی که به‌دنبال استخدام در آن هستید آگهی بسازید و سپس برای موقعیت شغلی مورد نظر خود یک آزمون نیز ایجاد کنید. همه آگهی‌ها و دسته‌بندی شغل‌ها در صفحه اول سایت دیده می‌شود که کارجویان با مراجعه به این بخش می‌توانند از این آگهی‌ها باخبر شوند. برای شروع به karlib.com سر بزنید.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.