ion

ایوانکا در سن بیست و یک سالگی در فیلمی ظاهر شد که دوست پسر آن زمانش، جیمی جانسون، از وراث شرکت جانسون-اند-جانسون ساخته بود؛ فیلمی عجیب و حتی کمی ناراحت‌کننده که در آن جانسون گروهی از دوستان ثروتمندش را جمع می‌کند تا از نارضایتی‌های خود، نداشتن حس جاه طلبی و تحقیر خانواده‌های خود بگویند. (یکی از دوستانش بعدها از اینکه این گفت‌و‌گوها به تصویر درآمده علیه او اقامه دعوی کرد.)

ایران آنلاین / ایوانکا که در این فیلم با لهجه رقیق کالیفرنیایی – که در سال های بعد به چیزی شبیه صدای پرنسس‌ها در فیلم‌های دیزنی تبدیل شد – حرف می‌زند، مثل بقیه نه جاه طلبی دارد و نه حتی در جایی استخدام است اما مشخصاً نسبت به والدین خود کمتر عصبانی است.

او به نرمی با پدرش رفتار می‌کرد و گاهی حتی به او کنایه می‌زد و حداقل در یک مورد در مصاحبه تلویزیونی در مورد پدرش شوخی کرد و گفت موهایش را طوری شانه می‌زند که جاهای کم موی سرش معلوم نشود. او اغلب این سیستم شانه زدن را برای دوستانش توصیف می کرد: کله ای کاملاً صاف و تمیز – جزیره‌ای محصور بعد از عمل جراحی کشیدن پوست سر برای رفع کچلی – که دایره‌ای از موهای کرک مانند در طرفین و جلو آن را احاطه کرده بودند و از انتهای هر طرف موها به سمت مرکز و بعد دوباره به عقب شانه  و با اسپری در جای خود تثبیت می‌شد. او برای افزایش جنبه خنده دار قضیه اشاره می‌کرد که رنگ موها از محصولی بود که برچسب «فقط برای مردان» داشت – هر چه بیشتر روی سر می‌ماند پررنگ‌تر می‌شد و چون ترامپ صبر و تحمل نداشت رنگ آن به بلوند مایل به نارنجی تبدیل می‌شد.
پدر و دختر تقریباً به شکل عجیبی باهم کنار می‌آمدند. ایوانکا واقعاً همان ترامپ کوچک بود (عنوانی که ظاهراً اکنون بسیاری از مردم تأییدش می‌کردند). ایوانکا پدرش را قبول داشت. نه تنها در کار بیزینس بلکه در کار ازدواج هم به او کمک می‌کرد. ورود و خروج‌ها را تسهیل می‌کرد. اگر پدری زنباره داشته باشید و همه از آن خبر داشته باشند احتمالاً قضیه جالب می‌شود و زندگی – به نوعی – تبدیل به کمدی رمانتیک می‌گردد. منطقی است که او باید بسیار عصبانی‌تر از پدرش باشد. او نه تنها در خانواده‌ای مشکل دار بلکه در یکی از خانواده‌هایی بزرگ شده بود که همه وقت در مقالات انتقادی نام آنها مطرح بود. اما او توانست واقعیت را به دو شاخه تقسیم کند و فقط در قسمت بالایی آن زندگی کند، جایی که نام ترامپ صرفنظر از اینکه چقدر اغلب لکه‌دار بود، با وجود این نامی بود که با مهربانی و نسبتاً خوب با آن برخورد می‌شد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.