ion

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

ممکن است مرتضوی مخفی شده باشد

حقوقی /
شناسه خبر: 347508

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه قوه قضاییه به جِد به دنبال اجرای حکم مرتضوی است، گفت: خبری از فرار وی از کشور نشنیده‌ام اما هر متهمی ممکن است خود را مخفی کند.

ایران آنلاین / اللهیار ملکشاهی در خصوص برخی شائبه‌ها درباره فرار سعید مرتضوی، گفت: همه در کشور ما در مقابل قانون مساوی هستند، پیگیری تخلف و جرم برخی از مسئولان رده بالا و محکومیت آنها نیز از نقاط قوت کشور ما و استقلال دستگاه قضایی است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قوه قضاییه ضمن محکومیت مجرمان، در صورت تخلف دادستان و قضات خود برخورد شدیدتر می‌کند، محکومیت و صدور حکم سعید مرتضوی نیز نشان از برخورد عادلانه قوه قضاییه دارد.

وی با بیان اینکه هر متهمی ممکن است خود را مخفی و دیرتر به مجموعه قضایی برای اجرای حکم معرفی کند، گفت: آنچه از اهمیت برخوردار است اینکه دستگاه قضایی به جِد به دنبال اجرای احکام صادر شده همه متهمان از جمله سعید مرتضوی است.

ملکشاهی معتقد است: هیچ کس از پیگیرد قانونی و حکم قانون مستثنی نیست، لذا هیچ تفاوتی بین پرونده افراد در رسیدگی دستگاه قضا وجود ندارد.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: اخباری مبنی بر خروج سعید مرتضوی از کشور نشنیده‌ام اما در هر حال باید بدانیم که مرتضوی هم یک شخصی است که محکوم شده و همانند سایرین حکم وی به محض دسترسی اجرا می‌شود./ خانه ملت

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.