رئیس کل دادگستری استان تهران:

کشیک نوروزی دادگستری استان تهران فعال شد

حقوقی /
شناسه خبر: 338869

رئیس کل دادگستری استان تهران، رویکرد پیشگیری، تامین امنیت و آسایش شهروندان را اولویت اصلی این دادگستری در کشیک نوروزی عنوان کرد.

ایران آنلاین / غلامحسین اسماعیلی در آخرین نشست شورای معاونین دادگستری کل استان تهران با حضور اعضا، در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) ، با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروز، افزود: از آنجاییکه در این ایام، شهروندان به سفر می روند، لذا تأمین امنیت و آسایش آنان از اولویت خاصی برخوردار است.

وی اضافه کرد: به همین منظور برنامه مدون کشیک در بخش های مختلف دادگستری کل استان تهران تهیه شده و همکاران در این ایام نیز به ارائه خدمات قضایی مشغول خواهند بود.
اسماعیلی اظهارکرد: البته در این رابطه رویکرد پیشگیری از وقوع جرم با اتخاذ تدابیر مناسب و با هماهنگی با سایر دستگاه ها و نهادهای ذیربط قانونی در اولویت قرار داشته و اقدامات قضایی برای تامین امنیت در جامعه در مرحله بعدی صورت می گیرد.
رئیس کل دادگستری استان تهران با قدردانی از قضات و کارمندانی که در برنامه کشیک حضور خواهند داشت و با تاکید بر مقوله سالم سازی محیط دستگاه قضا گفت: این امر بسیار حائز اهمیت است و تا رسیدن به نقطه مطلوب با هر تخلفی و در هر سطحی با قاطعیت تمام و البته در چارچوب مقررات قانونی برخورد خواهد شد.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش درباره بودجه سال 97 و محدودیت های ایجاد شده در آن برای قوه قضائیه و قضات توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس کل دادگستری با اشاره به اینکه در سالجاری با فراز و نشیب های فراوانی مواجه بودیم ، گفت: از آن جمله می توان به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی آن هم با تعدد نامزدها و انجام استعلامات مربوطه، اغتشاشات دیماه و نیز حوادث تلخ خیابان پاسداران و غیره اشاره کرد که در همه این موارد، همکاران ما در چارچوب وظایف محوله خوش درخشیدند و به رسالت خطیر خود عمل کردند./ ایرنا 

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.