ion

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران:

کاهش زمان رسیدگی به شکایات مسافران نوروزی

اجتماعی /
شناسه خبر: 338723

دلاور بزرگ نیا، مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت: کمیته رسیدگی به شکایات معاونت گردشگری استان تهران از 27 اسفند لغایت 17 فروردین ماه آماده دریافت شکایات حضوری مسافران نوروزی است.

ایران آنلاین / بزرگ نیا با بیان اینکه شهروندانی که قصد سفر در قالب تورهای برنامه ریزی شده از دفاتر خدمات مسافرتی را داشته اند تاکنون خرید خود را انجام داده اند اظهار کرد: حالا زمان آن رسیده تا نظارت بر اجرای تعهدات مدیران دفاتر خدمات مسافرتی با دقت و سرعت بیشتری صورت پذیرد.

او افزود: برای تسهیل و سرعت بخشیدن به روند رسیدگی به شکایات مسافران نورزی از ظرفیت بدنه کارشناسی در بخش خصوصی و صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استفاده شده است. بزرگ نیا گفت: رضایت و آسودگی خاطر شهروندان از سفرهای نوروزی خط قرمز ما در استان تهران است و دفاتر خدمات مسافرتی موظف به اجرای تعهدات خود می باشند.
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران از شهروندان خواست تا هرگونه شکایت از نحوه اجرای تورهای نوروزی را بلافاصله به معاونت گردشگری استان تهران به نشانی خیابان کریم خان – خیابان استاد نجات الهی جنوبی نبشس خیابان ارشد معاونت گردشگری استان تهران اعلام کنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.