معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش از رئیس فدراسیون کشتی خواست تا با رئیس اتحادیه جهانی برای میزبانی اهواز رایزنی کند.

 

 

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فارس، به دنبال اتفاقات پیش آمده، روز گذشته فدراسیون کشتی در خبری اعلام کرد میزبانی مسابقات جهانی از اهواز گرفته شده و به دنبال آن ایران نیز از حضور مسابقات جهانی آمریکا انصراف داد.

جلسه هماهنگی میزبانی خوزستان برای جام جهانی کشتی فرنگی، امروز در دفتر داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در حال برگزاری است که حمید بنی‌تمیم نایب‌رئیس فدراسیون کشتی در نشست حضور دارد.

داورزنی در این نشست گفت: ایران برای میزبانی این رقابت‌ها صدرصد آماده است. فدراسیون کشتی و آقای خادم از لالویچ بخواهند در این تصمیم تجدید نظر شود.

در این جلسه شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز حضور دارد.

شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز در این نشست اظهار داشت: به تمام کشورهای شرکت کننده در جام جهانی کشتی فرنگی و همینطور کمیته های ملی المپیک آنها نامه ای زده ایم و آمادگی کامل ایران و خوزستان را برای میزبانی مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی اعلام کرده ایم.

افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: آمادگی ما برای میزبانی کامل است و با فدراسیون کشتی و وزارت ورزش و جوانان برای میزبانی شایسته از این رقابت‌ها برنامه ریزی روشن و دقیقی داشته‌ایم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.