چهارشنبه آخر سال در استان کهگیلویه و بویراحمد بدون حادثه ثبت شد.

ایران آنلاین /‌« جلال پوران‌فرد»، ‌‌رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: خوشبختانه در آخرین چهارشنبه سال در این استان هیچ مورد فوتی، مصدومیت و حوادث به مرکز اورژانس 115 گزارش نشده است‌. طی سال گذشته این استان در چهارشنبه آخر سال نیز بدون حادثه بوده است‌.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه وبویراحمد افزود: در این استان چهارسال متوالی است که هیچ حادثه‌ای در چهارشنبه آخر سال رخ نداده است‌.

در همین راستا فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از قانونمداری مردم در شب چهارشنبه آخر سال قدردانی کرد.

سردار "مهدی انصاری"، گفت: از همراهی خوب مردم به ویژه جوانان و نوجوانان در رعایت قانون، احترام به حقوق شهروندان و همکاری با پلیس در چهارشنبه آخر سال قدردانی می‌‌کنم.

وی ضمن تقدیر از مشارکت تمامی دستگاه‌های اجرایی استان و برنامه های آگاهی بخش رسانه‌ها افزود: در پی بازتاب برنامه‌های فرهنگی و از همه مهمتر همراهی خانواده‌ها و قانون مداری شهروندان در سال جاری، خد را شکر شاهد این بوده‌ایم‌ که چهارشنبه آخر سال در استان کهگیلویه و بویراحمد در امنیت کامل و به آرامی سپر شد که امید است این همیاری و توجه شهروندان به قانون، نویدبخش سالی پر خیر و برکت، همراه با آرامش و امنیت برای مردم خوب استان باشد.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.