ion

رئیس کمیته ارتباطات مجلس:

نگاه مجلس به وزیر ارتباطات تغییر کرده است

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 338354

رمضانعلی سبحانی‌فر رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: در مجلس نسبت به آذری جهرمی تغییر نگاه ایجاد شده . نگاه مجلس شورای اسلامی نسبت به روز رای اعتماد به وزیر ارتباطات محمد جواد آذری جهرمی تغییر بسیار زیادی پیدا کرده و وزیر ارتباطات طرفداران زیادی در مجلس دارند.

ایران آنلاین /سبحانی فر نماینده مردم سبزوار و رئیس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس شورای اسلامی در جشنواره فاوا با اشاره به تحولات بسیار زیاد برای وزارت ارتباطات از زمان دولت نهم و دهم تا به امروز گفت: قرار بود قبل از سال 92 با بی‌تدبیری انجام شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منحل و این وزارتخانه با وزارت راه و شهرسازی ادغام شود در حالی که مجلس شورای اسلامی با طرح فوریتی و با تعداد بالای آرای 191 رای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را احیا کرد و اگر این کار انجام نمی‌شد امروز وزارت ارتباطات وجود نداشت.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت نکته کلیدی در مسائل است گفت: نباید در اطلاعات مردم سرک کشیده شود اگر کاربر بفهمد که به اطلاعات او سرک می‌کشیم مطمئنا بی‌اعتماد می‌شود و کاربر از سیستم داخلی استفاده نمی‌کند.

وی افزود: باید امنیت رعایت شود اگر مردم اعتماد نکنند از سیستمی که بخش دولتی یا خصوصی باشد سرویس دریافت نمی‌کند همین مساله باعث شد تا زمانی که تلگرام برای مدت کوتاهی بسته شد مردم استقبال چندانی از پیام‌رسان‌های داخلی به دلیل بی‌اعتمادی نداشته باشند و تنها 4 تا 5 میلیون نفر به پیام‌رسان‌های داخلی مهاجرت کردند.

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.