ion

از تعمیرات تا نظافت تنها با یک کلیک

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 338015

اگر در حال خانه تکانی باشید حتماً به ابزارها و بخش‌هایی از خانه رسیده اید که نیاز به تعمیرات و بازسازی داشته باشد. برای تعمیر این ابزارها یا مکان‌هایی از خانه یا باید به سراغ تعمیرگاه ماهر بروید یا اگر در این کار سررشته دارید خودتان دست به کار شوید. اما اگر استفاده از هیچ‌کدام از این دو گزینه برایتان فراهم نباشد چه کاری باید انجام دهید.

ایران آنلاین /یکی از گزینه‌هایی که می‌توان پیشنهاد کرد استفاده از سایت «سنجاق» است. این سرویس به شما هر خدمتی را که مربوط به خانه باشد، ارائه می‌کند. شما به کمک این سرویس می‌توانید از ارائه خدمات در بخش‌های مختلفی که در خانه به آن نیاز دارید استفاده کنید. از تعمیرات گرفته تا خدمات الکتریکی، نظافت و جا به جایی. کاری که این سایت انجام می‌دهد بسیار ساده است. این سرویس سفارش خدمات خانه کاربران خود را از طریق سایت دریافت و در نهایت به کمک اپلیکیشن این سفارش‌ها در اختیار متخصصان مربوطه گذاشته می‌شود. اما از میان خدمات دهندگان مختلف شما چگونه می‌توانید بهترین خدمت را دریافت کنید. این سرویس برای این نکته با اهمیت نیز چاره‌ای اندیشیده است. هر متخصصی که به کمک این سامانه خدمت خود را در اختیار کاربران می‌گذارد یک پروفایل مجزا دارد تا میزان تجربه، تخصص، نمونه کار و... خود را در اختیار کاربران بگذارد تا از این طریق افراد نیروی کار مورد نیازشان را براحتی و بدون دغدغه پیدا کنند.
 دسته‌بندی خدمات این سرویس در بخش‌هایی مانند نظافت، تأسیسات، الکتریکی، جابه جایی، تعمیر مبل، تزئینات، قالیشویی و... دیده می‌شود. با انتخاب هر یک از این بخش‌ها به زیرمجموعه‌های متنوع دیگری دسترسی خواهید داشت. برای مثال اگر قسمت تأسیسات را انتخاب کنید می‌توانید خدماتی مانند نصب سرویس بهداشتی، سرویس و تعمیر پکیج، نصب کاشی و سرامیک و... دسترسی داشته باشید. خدمات این سرویس فعلاً در تهران و به صورت محدود در شهرهایی مانند مشهد، اصفهان و کرج ارائه می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات این سامانه به آدرس sanjagh.pro سر بزنید.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.