ion

کلاهبرداری در قالب فروش سیمکارت

حوادث /
شناسه خبر: 327009

ماموران کلانتری همدان 2 متهم را که اقدام به کلاهبرداری از طریق فروش سیمکارت همراه اول با قیمت های غیرواقعی می کردند، دستگیر کرد.

ایران آنلاین /فرمانده انتظامی شهرستان همدان  گفت:فردی با هویت نامعلوم و با تبلیغات غیرواقعی و کلاهبرداری اقدام به فروش سیمکارت همراه اول می کرد.

سرهنگ پژمان قویمی  بیان کرد: به دنبال تشکیل چند پرونده همچنین شکایت دایره حقوقی شرکت مخابرات، رسیدگی به این موضوع به دایره تجسس کلانتری 11 شکریه محول شد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان ادامه داد: طبق اظهار شاکیان، فردی ناشناس در تماس با آنها اعلام می کند شماره ای نزدیک به شماره آنها با یکسال اینترنت رایگان و یکسال مکالمه رایگان تا سقف 300 تا 600 هزار ریال با کمترین قیمت به فروش می رساند.
سرهنگ قویمی گفت: این فرد با این شیوه مخاطبان را فریب داده و سیم کارت های عادی فاقد هر گونه امتیاز شامل مکالمه و اینترنت رایگان را توسط پیک موتوری درب منزل در اختیار متقاضیان قرار می داد.
وی افزود: متقاضیان نیز پس از خرید سیمکارت همراه اول متوجه این کلاهبرداری و دریافت سیمکارت بدون امتیازهای عنوان شده، می شدند.
وی بیان کرد: به دنبال یکسری تحقیقات صورت گرفته یکی از متهمان دستگیر و عنوان کرد که تنها نقش پیک موتوری دارد و این سیمکارت ها را به خریداران تحویل می دهد.
فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهارکرد: با همکاری این فرد متهم 24 ساله شناسایی و با هماهنگی قضایی در منزل شخصی دستگیر شد.
سرهنگ قویمی افزود: در بازرسی از منزل این متهم 219 قطعه سیمکارت همراه اول آماده فروش کشف و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.