ion

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران:

زندگی بدون تحرک، عامل بسیاری از بیماری‌های جسمی است

اجتماعی /
شناسه خبر: 327006

شهناز کرمی، رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی معادل تاثیر حضور یک ساله آن‌ها در کلاس درس است که باعث تغییرات اثر بخشی در سلامت روحی و جسمی آن‌ها می‌شود.

ایران آنلاین /  شهناز کرمی در مراسم اختتامیه جشنواره استانی مسابقات ورزشی کارکنان و دانش آموزان استثنایی با اشاره به اینکه بر اساس آخرین یافته‌های علمی زندگی بدون تحرک، عامل بسیاری از بیماری‌های جسمی است اظهار داشت: اهمیت ورزش بر کسی پوشیده نیست و ورزش نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی انسان‌ها دارد.

کرمی اظهار کرد: ورزش منظم علاوه بر تامین سلامت جسمانی و روحی معلولین باعث ایجاد روابط اجتماعی موفق آنان در جامعه می‌شود.
وی با اشاره به تاثیر حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی گفت: حضور دانش آموزان در مسابقات ورزشی معادل تاثیر حضور یک ساله آن‌ها در کلاس درس است که باعث تغییرات اثر بخشی در سلامت روحی و جسمی آن‌ها می‌شود.

مسئولین بیشتر به معلمین مدارس استثنایی توجه کنند
در ادامه برنامه علیرضا راهپیما مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش مدارس شهر تهران ها اظهار کرد: شادی اسلحه بسیار قوی برای شکست و ناامیدی معلولین است. علیرضا راهپیما با اشاره به زحمات فراوان معلمین مدارس استثنایی یادآور شد: معلمین آموزش و پرورش مدارس استثنایی باید بیشتر مورد توجه مسئولین باشند./ باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.