ion

زمینگیر شدن هواپیماها در فرودگاه گرگان

حوادث /
شناسه خبر: 326837

8 پرواز ورودی و خروجی فرودگاه بین المللی گرگان به دلیل شرایط نامساعد جوی و کاهش دید خلبان شامگاه سه شنبه لغو شدو دو پرواز نیز در تهران به زمین نشست

ایران آنلاین / رامین آذری، مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: شرایط جوی ناشی از بارش ها و مه غلیظ شامگاه گذشته دید خلبان در باند فرودگاه گرگان را به کمتر از 400 متر کاهش داده بود. به این ترتیب پرواز شماره 639 شب گذشته شرکت هواپیمائی آسمان و پرواز شماره 7102 شرکت هواپیمائی کیش از مبدا زاهدان و کیش به گرگان در ساعت مقرر انجام شد، اما به دلیل شرایط جوی نامساعد مرکز گلستان، این 2 پرواز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست. همچنین شب گذشته پروازهای شرکت هواپیمائی آسمان به شماره 638 به مقصد زاهدان، شماره 637 از مبداء مشهد، شماره 633 به مقصد تهران، شماره 634از مبداء تهران و شماره 635 به مقصد تهران نیز لغو و باطل شد. پروازهای شماره 1294 و 1295 شرکت هواپیمایی قشم نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی در فرودگاه بین المللی گرگان با مبدا تهران و گرگان و پرواز شماره 7103 شرکت هواپیمائی کیش نیز از فرودگاه گرگان به مقصد این جزیره باطل اعلام شد.

بارش باران از روز گذشته در مناطق مختلف گلستان آغاز شد، این بارش ها در مناطق کوهستانی همراه برف بود و وزش باد و مه نیز ادامه دارد. 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.