300 میلیون تومان برای فرار از قصاص

حوادث /
شناسه خبر: 326673

مرد ارمنی تبار که 9 سال قبل در نزاعی دسته جمعی، موتورسواری را کشته بود با پرداخت 300 میلیون تومان رضایت اولیای دم را گرفت.

ایران آنلاین / به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این جدال خونین سال 88 دریکی ازمحله‌های شرق تهران رخ داد. با آغاز تحقیقات و بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته 4 نفر از نزاع‌کنندگان بازداشت شدند و پس از بازجویی‌های تخصصی، قاتل اصلی شناسایی شد و با صدور کیفرخواست، پرونده در شعبه 71 دادگاه کیفری یک سابق مورد رسیدگی قرار گرفت.

متهم 30 ساله به قضات گفت: «به همراه دوستانم در پارک نشسته بودم که مقتول و پسرش سوار بر موتور به سمت من آمدند تا گردنبندم را بدزدند. من که ترسیده بودم با آن دو نفر درگیر شدم که ناگهان طلق موتور شکست و من با تکه‌ای از آن مقتول را زدم و فرار کردم. به این ترتیب متهم به جرم قتل عمد به قصاص محکوم شد. در حالی که متهم یک قدم تا چوبه دار فاصله داشت توانست با پرداخت 300 میلیون تومان رضایت اولیای دم را جلب کند.به همین خاطروی صبح دیروز از جنبه عمومی جرم در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محسن زالی محاکمه شد. قراراست با توجه به‌مدت زندانی بودن عامل قتل، حکم دادگاه مبنی برآزادی وی بزودی صادر شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.