ion

300 سال زندان، مجازات پزشک متجاوز

حوادث /
شناسه خبر: 324209

پزشک سابق تیم ملی ژیمناستیک امریکا، که پس از نخستین محکومیتش برای سومین بار به جرم آزار جنسی کودکان و دختران ورزشکار در تیم ملی ژیمناستیک امریکا و نیز دانشگاه ایالتی میشیگان پای میزمحاکمه ایستاده بود به ۱۲۵ سال زندان محکوم شد.

ایران آنلاین / وی پیش از این در دو پرونده دیگر به بیش از ۲۰۰ سال زندان محکوم شده بود. تعداد افرادی که تاکنون ازسوی «لری نصار» مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته‌اند به ۲۶۵ نفر رسیده‌اند.

پزشک شیطان صفت پیش از صدور سومین حکم خود در دادگاه گفت: توصیف عمق و کمال تأسف من برای تک تک افرادی که در این ماجرا دخیل بوده‌اند غیرممکن است. نصار حالا دست‌کم به ۳۰۰ سال حبس محکوم شده است و تا زمان مرگ در زندان خواهد بود.
هنگام برگزاری جلسات دادرسی سومین پرونده که مربوط به آزار جنسی در یک باشگاه ژیمناستیک است، ده‌ها دختر درباره آزارهای نصار و آسیب‌های شدید روحی، روانی که به‌زندگی‌شان وارد شده شهادت دادند.
نصار در جلسه دادگاه از قربانیانش عذرخواهی کرد اما قاضی پرونده گفت که پزشک متجاوز پیش از صدور حکم به قاضی گفته هیچ کار خطایی مرتکب نشده است.
به‌همین خاطرقاضی، عذرخواهی متهم را نپذیرفت و گفت: «من قانع نشده‌ام که تو کاملاً به غلط بودن کارهایت و تأثیر مخربی که بر قربانیان، خانواده و دوستانشان گذاشته‌ای پی برده باشی. به‌طور واضحی همه را انکار می‌کنی و نفهمیده‌ای.
قاضی جنیس کانینگهام هنگام صدور حکم خود گفت، اگرچه این حکم پایان پرونده آقای نصار است اما به رنج جسمی و روحی‌ای که او به وجود آورده پایان نمی‌دهد. مقام‌های ارشد فدراسیون ژیمناستیک امریکا و همین‌طور دانشگاه ایالتی میشیگان نیز طی روزهای گذشته، به‌دنبال  صدور حکم نصار استعفا داده‌اند.
به گزارش بی‌بی‌سی، چندین تحقیق هم در بخش‌های مختلف پلیسی و قضایی امریکا آغاز شده تا مشخص شود چرا برای چنین مدتی شکایت‌ها از «نصار» نادیده گرفته شده است.
---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.