ion

توصیه «تابناک» به حزب اللهی ها

مراقب باشید دچار دوستی «خاله خرسه» نشوید

سیاسی /
شناسه خبر: 315173

سایت خبری «تابناک» در یادداشتی خطاب به حزب اللهی ها، اعتراض ها به عملکرد اقتصادی دولت را حق مسلم همه جامعه دانست، اما به آنان تاکید کرد که این اعتراض ها نباید صرفا با نیات سیاسی باشد یا از دایره انصاف خارج شود، زیرا در این صورت بهانه به دست دشمنان می افتد

ایران آنلاین /  سایت خبری «تابناک» در یادداشتی خطاب به حزب اللهی ها، اعتراض ها به عملکرد اقتصادی دولت را حق مسلم همه جامعه دانست، اما به آنان تاکید کرد که این اعتراض ها نباید صرفا با نیات سیاسی باشد یا از دایره انصاف خارج شود، زیرا در این صورت بهانه به دست دشمنان می افتد.

این سایت خبری در این مطلب که با عنوان «مراقب باشید به بهانه انتقاد دچار «دوستی خاله خرسه» نشوید!» منتشر شد، اعتراض را در هر صورتی، به حق، بجا و شایسته توصیف کرد و نوشت: اما به شرط اینکه پشت این انتقاد و اعتراض صرفا نیات سیاسی نباشد و از دایره انصاف نیز خارج نباشد؛ چراکه در این صورت، دیگر شکل انتقاد نخواهد داشت، بلکه در بهترین حالت می توان آن را تخریب به ناحق قلمداد کرد.
نویسنده اضافه کرد: در جریان اخیر هم اگر اصل را بر صحت گفته ها و سخنان «علی مطهری» نایب رئیس مجلس درباره ریشه اعتراضات اخیر بگذاریم که طبیعتا باید هم اینگونه باشد؛ چراکه فردی در این جایگاه بدون اطلاع سخنی را آنهم با علم به اینکه در افکار عمومی مطرح می شود و در رسانه ها بازتاب می یابد نقل نخواهد کرد، باید خطاب به حزب اللهی های مشهد گفت که مراقب باشید که دشمن در کمین نشسته است.
تابناک با اشاره به اینکه حزب اللهی ها حتما علاقه وافری به کشور و نظام اسلامی دارند و دلسوز مردم و ملت هستند، خطاب به آنان تاکید کرد: اما باید مراقب باشند که تحت تاثیر مخالفت با دولت و یا سلیقه مخالف خود بهانه دست دشمنان و فرصت طلبان ندهند؛ حزب اللهی ها هم باید مراقبت بیشتری کنند تا مبادا اصطلاحا دچار «دوستی خاله خرسه» بشوند. دولت حاکم هرچه هست تائید شورای نگهبان و تنفیذ رهبری را پشت سر خود دارد. انتقاد و اشاره به ضعف ها و کاستی ها همواره باید باشد، اما نباید با تخریب اشتباهی گرفته شود. اگر اینگونه شود و نقد جای خود را به اعتراض تخریب گونه بدهد، می شود «پاشنه آشیل» و آنچه در اتفاقات اخیر شاهد آن بودیم./ 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.