«تیمور غیاثی» سخنگوی سازمان تیم های ملی دو ومیدانی، از مشخص شدن نمایندگان ایران شرکت کننده در رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، غیاثی با بیان اینکه دو ومیدانی کاران ایران امروز (شنبه) در نشست سازمان تیم های ملی مشخص شدند به ایرنا، افزود: بر اساس تصمیم اعضای سازمان تیم های ملی دو و میدانی، در این مسابقات سه تیم از ایران شامل تیم های الف و ب و نفرات برتر رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن کشور درهشتمین دوره رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا که در ایران برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.
وی افزود: رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا در 14 ماده در بخش مردان و 13 ماده دربخش زنان برگزار می شود و از ایران در هر ماده سه نفر شرکت کننده خواهیم داشت.
سخنگوی سازمان تیم های ملی دو و میدانی کشورمان با اشاره به اینکه تاکنون 20 کشور برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند، اظهار داشت: در مجموع دو بخش مردان و زنان 60 ورزشکار از کشورمان در این مسابقات شرکت خواهند کرد و طبق پیش بینی با بیش از300 ورزشکار از سایر کشورها رقابت خواهند کرد.
به گفته غیاثی، تیم های بحرین، چین، کره،ژاپن،بنگلادش،قزاقستان، ترکمنستان،آذربایجان،کویت،عراق، تاجیکستان وقطر دراین رقابت ها حاضر خواهند بود که البته با توجه به بعد مسافت تمامی تیم ها با ترکیب کامل در این مسابقات شرکت نخواهند کرد.
وی در این ارتباط به تعداد شرکت کنندگان قزاقستان دراین مسابقات اشاره و عنوان کرد: از این کشور بیش از 30 ورزشکار دراین رقابت ها شرکت خواهند کرد. این در حالی است که از چین تایپه تنها دو ورزشکار قرار است در این مسابقات میدان بروند.
به گفته سخنگوی سازمان تیم های ملی دو ومیدانی، ژاپن با 10 ورزشکار و هند نیز با 26 نماینده برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند.
غیاثی در پاسخ به این سئوال که سطح فنی این رقابت ها را چگونه ارزیابی می کنید،تصریح کرد: به طور قطع با حضور قهرمانان کشورهای صاحب نام آسیایی و ملی پوشان کشورمان، پیش بینی می کنم این رقابت ها در سطح فنی قابل قبولی برگزار شود و طی آن جابه جایی چندین رکورد آسیایی را شاهد خواهیم بود.
هشتمین دوره رقابت های قهرمانی دو و میدانی داخل سالن آسیا دوازدهم بهمن ماه آغاز شده و سه روز به طول می انجامد، رقابت های خانم ها صبح ها و رقابت های مردان بعد از ظهرها در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.