طرح انتقادی اشپیگل از "عصر ترامپ" + تصویر

بین الملل /
شناسه خبر: 314759

مجله آلمانی اشپیگل طرح روی جلد تازه ترین شماره خود را به انتقاد از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری امریکا اختصاص داده و نوشته است: مشخص نیست دنیا پس از دونالد ترامپ دوباره باید از کدام نقطه شروع کند زیرا کل بشریت فقط بخاطر او در حال عقبگرد است.

ایران آنلاین / سایت این مجله آلمانی در این شماره، با اشاره به کتاب تازه منتشر شده مایکل ولف علیه ترامپ افزود: آتش و خشم عنوان کتاب جدیدی است که سال اول ریاست جمهوری ترامپ در کاخ سفید را به نمایش می کشد. این کتاب تازه چند روزی است که منتشر شده و یکی از کتاب های سال شده است.

اشپیگل ادامه داد: عنوان مجله ما نشان می دهد که چرا آتش و خشم منتشر شد و تا چه حدی به حقیقت نزدیک است. مهمتر از همه اینکه به پیامدهای رخ داده در امریکا و جهان توسط یک دیوانه مسلح به سلاح هسته ای پرداخته است.

او احتمالا در آینده در سمت خود باقی می ماند اما نه از نظر روانی و نه از نظر ذهنی مناسب ریاست جمهوری امریکا نیست.

 

---

متاسفانه دقیقا نکته اینجاست که کل بشریت فقط بخاطر یک نفر در حال عقبگرد است. دستاورد چند دهه مبارزه برای فاجعه آب و هوایی، برای تهدید هسته ای، برای تساوی بین مرد و زن، سیاه و سفید و خیلی چیزهای دیگر به دست این شخص در حال نابودی است.

مشخص نیست اگر دنیا از دست ترامپ نجات پیدا کند از کدام نقطه باید دوباره آغاز کند.  تصویر روی جلد مجله ما گواه تمام این مسائل و ناراحتی ها است و نشان می دهد که بشریت به وسیله ترامپ در حال عقبگرد است./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.