ion

نگهداری از حیوانات خانگی به کمک فناوری

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 314507

اگر به تازگی تصمیم گرفته‌اید که حیوانی را در خانه نگه دارید، بهتر است قبل از هر چیز اصول نگهداری آن در خانه را یاد بگیرید. اپلیکیشن «کمک‌های اولیه حیوانات خانگی» دقیقاً برای همین منظور تهیه شده است.

ایران آنلاین /بخشی از افراد با توجه به شرایط خود، امکان نگهداری  از حیوانات را در خانه دارند. نگه داشتن حیوان در خانه نیاز به اصول مشخص و رعایت مجموعه قوانینی خاص دارد که یکی از این قوانین مهم، مسئولیت‌پذیر بودن است. اگر به تازگی  تصمیم گرفته‌اید که حیوانی را در خانه نگه دارید، بهتر است قبل از هر چیز اصول نگهداری آن در خانه را یاد بگیرید. اپلیکیشن «کمک‌های اولیه حیوانات خانگی» دقیقاً برای همین منظور تهیه شده است. در این اپلیکیشن، شما با بسیاری از نکات مهم و لازم برای کمک به حیوانات خانگی در موقعیت‌های اورژانس آشنا می‌شوید. همچنین به بسیاری از سؤالاتی که در مورد نحوه نگهداری از حیوانات خانگی دارید، پاسخ داده می‌شود.
صفحه اصلی این برنامه به ارائه اطلاعاتی تفکیک شده درباره حیوانات پرداخته است. از جمله این اطلاعات می‌توان به مواردی همچون موقعیت‌های اورژانسی برای حیوانات و همچنین مراقبت‌های لازم در چنین مواردی اشاره کرد. با انتخاب هر یک از این بخش‌ها می‌توانید به اطلاعات مجزا و مفید دیگری دست پیدا کنید. برای مثال در بخش موقعیت‌های اورژانسی می‌توانید با علائم بیماری در حیوانات آشنا شوید که از جمله علائمی که در این بخش دیده می‌شود، می‌توان به مواردی همچون شوک، احیای قلبی و ریوی، پانسمان، خفگی، غرق شدگی و...  اشاره کرد. در قسمت مراقبت‌های لازم نیز شما به فهرستی از کارهایی که برای مراقبت بهتر از حیوانات باید انجام دهید دسترسی خواهید داشت. یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی این برنامه، معرفی کلینیک‌های دامپزشکی در سطح شهر است. شما می‌توانید به آدرس تمام کلینیک‌های دامپزشکی از طریق نقشه دسترسی داشته باشید. همچنین اگر نام بیمارستان یا کلینیکی را می‌شناسید که در این برنامه وجود ندارد، کافی است اطلاعات این مرکز دامپزشکی را به این اپلیکیشن ایمیل کنید. گفتنی است که در حال حاضر این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم عامل اندروید قرار گرفته است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.