ion

رژیم صهیونیستی اعتراف کرد در صورت وقوع جنگی جدید با بیروت، توان بالای نظامی حزب الله لبنان، کار را برای این رژیم سخت خواهد کرد. روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحرونوت» در همین ارتباط اعتراف کرد، در صورت وقوع چنین جنگی، حزب الله لبنان روزانه بین 3 تا 4 هزار موشک به سمت فلسطین اشغالی شلیک می کند که به طور میانگین هر ساعت 150 موشک است.

ایران آنلاین / این روزنامه افزود: موشک هایی که حزب الله استفاده خواهد کرد هم دارای بیشترین دقت در هدف گیری مواضع است و هم بیشترین قدرت تخریب را خواهد داشت.

آنطور که یدیعوت آحرونوت نوشته موشک های حزب الله کل فلسطین اشغالی را پوشش خواهد داد
این روزنامه صهیونیستی اذعان کرد که جبهه داخلی این رژیم در برابر موشک های حزب الله قدرت کافی را ندارد و نسبت به آنچه عدم درک وزیران رژیم صهیونیستی در قبال این موضوع خواند انتقاد کرد.
به نوشته این روزنامه ضعف روحیه جبهه داخلی بر روحیه جبهه نبرد هم تاثیر منفی می گذارد
یدیعوت آحرونوت مدعی شد که تعداد و شدت حملات موشکی حزب الله در جنگ آینده در صورتی کم خواهد شد که نیروی هوایی رژیم صهیونیستی بتواند اهداف زیادی را بمباران کند و نیروی زمینی این رژیم نیز وارد خاک لبنان شود.
این روزنامه همچنین پیش بینی کرد که در صورت وقوع جنگ با لبنان، جبهه جنگ به سوریه نیز کشیده می شود.
«
آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هم به تازگی اعتراف کرد که در صورت وقوع جنگ، 30 درصد از ساکنان مناطق شمالی اشغالی هیچ جایی برای پناه گرفتن ندارند./ ایرنا

 

 

 

 

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.