ion

سرمربی تیم تراکتورسازی پس از شکست تلخ 2 بر صفر تیمش مقابل نفت تهران از هواداران این تیم عذرخواهی کرد و در واکنش به شعارهای آنان علیه خودش گفت: تشویق و توهین در دنیای مربیگری امری طبیعی است.

به گزارش ایران آنلاین، یحیی گل محمدی در نشست خبری به خبرنگاران در مورد کسب این نتیجه گفت: در هر صورت شکست تلخی بود. در این گونه بازی ها که تیم حریف 10 نفره دفاع می کند، چیزی که مهم است این است که باید از موقعیت هایی که به دست می آوریم استفاده کنیم. ما موقعیت های خوبی در این بازی داشتیم. در نیمه اول که خیلی راحت چند موقعیت را از دست دادیم و این کار را برای ما خیلی سخت کرد؛ چون استرس برد داشتیم و برای سه امتیاز به بازی آمده بودیم.

وی ادامه داد: در شروع نیمه دوم هم فشار زیادی آوردیم ولی روی یک غافلگیری گل خوردیم و کار خیلی برای ما سخت شد. زیاد راجع به این بازی نمی توانیم صحبت کنیم. در هر صورت شکست تلخی بود و از هواداران به خاطر این شکست عذرخواهی می کنم و امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم این شکست را جبران کنیم.

گل محمدی در مورد وضعیت سکوها در بازی امروز که علیه او و مدیرعامل باشگاه شعار داده می شد و همچنین در مورد اینکه در نیم فصل دوم بازیکنان مورد نظرش به تیم اضافه شده و نتایج تیم سبب شده تا گزینه های زیادی برای جایگزینی او مطرح شود، عنوان کرد: خوب گزینه که در این روزها زیاد مطرح شده است و حفظ تمرکز برای ادامه کار و آماده کردن بازیکنان خیلی سخت شده است و فشار زیادی را تحمل کردیم و این فشار به هر حال به بازیکنان هم انتقال داده شد. در هر صورت چیزی که مشخص است این است که امروز خوب نتیجه نگرفتیم و بازی را باختیم. شکست تلخی بود.

سرمربی تراکتورسازی در مورد شرایط خود پس از این شکست اظهار داشت: در هر صورت من با باشگاه قرارداد دارم و هر تصمیمی که باشگاه بگیرد ما اطاعت می کنیم.

وی در خصوص اینکه با وجود شعارهای تندی که علیه او سرداده شده باز هم در تیم می ماند، افزود: به هر حال فوتبال همین است. در مربیگری این مسائل وجود دارد. روز خوب دارید و روز بد. یک روز تشویقت می کنند و روزی توهین می کنند. این مسائل در دنیای مربیگری وجود دارد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.