ion

سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم سینمایی «متری شش و نیم» سعید روستایی درباره آغاز فیلمبرداری این فیلم سینمایی به آی سینما می‌گوید که به دلیل ساخت دکورها، پیش تولید آن کمی طول کشیده اما احتمالا فیلمبرداری آن در دی ماه امسال آغاز می‌شود. او همچنین شایعه صوری بودن حضور خود به عنوان تهیه کننده این فیلم را رد می‌کند.

ایران آنلاین /ساداتیان درباره برخی اخبار منتشر شده در مورد آغاز فیلمبرداری فیلم جدید سعید روستایی به آی سینما گفت: «به دلیل ساخت دکورهای بسیار زیادی که فیلمنامه می‌طلبد، زمان آغاز فیلمبرداری «متری شش و نیم» کمی به طول کشید، اما احتمالا فیلمبرداری این فیلم به زودی و در ماه جاری آغاز خواهد شد.»

او همچنین درباره بازیگرانی که قرار است در این فیلم ایفای نقش کنند، گفت: «هنوز ما با هیچ بازیگری برای بازی در این فیلم به توافق صد در صدی نرسیده‌ایم و نام بازیگرانی که در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود گزینه‌های ما به عنوان بازیگران این فیلم هستند.» او همچنین از احتمال عدم حضور امیر جدیدی در این فیلم خبر داد.

اما پس از این‌که شورای عالی تهیه کنندگان با تهیه کنندگی پیمان معادی در فیلم «متری شش و نیم» مخالفت کرد، سید جمال ساداتیان به عنوان تهیه کننده جدید این فیلم معرفی شد.

با معرفی ساداتیان به عنوان تهیه کننده فیلمنامه سعید روستایی، این شایعه مطرح شد که ساداتیان تهیه کننده صوری این فیلم است و به دلیل رابطه خوبی که با پیمان معادی داشته، مجوز تهیه کنندگی خود را در اختیار این پروژه قرار داده است.

ساداتیان در واکنش به این شایعات می‌گوید: «اینها هر چقدر دلشان می‌خواهد از این حرف‌ها بزنند، این فیلم بالاخره ساخته می‌شود و مشخص می‌شود چه اتفاقاتی برای آن افتاده است. تنها می‌توانم بگویم که من اصلا عادت ندارم به صورت صوری وارد یک پروژه شوم چون یا وارد نمی‌شوم یا اگر وارد شوم، تمامی مسئولیت را بر عهده می‌گیرم.»/آی سینما

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.