ion

پرونده قضایی برای شرکت پرسی گاز

حوادث /
شناسه خبر: 307996

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان دزفول از تشکیل پرونده قضایی برای انفجار در شرکت پرسی گاز این شهر خبر داد.

ایران آنلاین / دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: علت انفجار در شرکت پخش پرسی گاز دزفول در حال بررسی است. دلیل انفجار در حال حاضر نامعلوم است و عمدی یا غیرعمدی بودن حادثه را مورد بررسی قرار داده ایم. در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و با مقصران حادثه برخورد خواهد شد.خسارات فراوانی به ساختمان‌های شرکت‌های اطراف وارد شده و آتش سوزی مهار گردیده و عوامل فنی در حال تخلیه محل و اطراف آن هستند.

دکتر زهرا بزرگ زاده،  رییس بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز نیز در این رابطه گفت : به دنبال وقوع انفجار در یکی از جایگاه های گاز دزفول،  ساعت 18:30 دقیقه  یکشنبه به بیمارستان اطلاع داده شده که با توجه به مصدوم شدن چند نفر، آمادگی لازم برای پذیرش در این بیمارستان انجام شود. 3 مصدوم این حادثه به بیمارستان طالقانی منتقل شدند که 2 نفر بستری، و یک نفر با سوختگی 7 درصد به صورت سرپایی درمان شد.

او  ادامه داد: مصدوم زن با سوختگی 68 درصد با سوختگی درجه 2 و 3 ، و مصدوم مرد با سوختگی درجه 2 عمیق و 3 با 75 درصد سوختگی و شکستگی استخوان در ناحیه تحتانی بدن در بیمارستان بستری هستند. مصدوم مرد حال عمومی خوبی ندارد و به دستگاه های کمک تنفسی وصل است و سطح هوشیاری پایینی دارد.وی بیان کرد: هر 2 مصدوم در رده سنی 28 سال هستند.

بنا براین گزارش، ساعت 16:55 دقیقه عصر یکشنبه گذشته  انفجار مخزن گاز مایع در تاسیسات شرکت پرسی گاز واقع در سه راهی شهرک حمزه بخش سردشت دزفول رخ داد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.