ion

حزب الله وتوی آمریکا را محکوم کرد

بین الملل /
شناسه خبر: 305724

حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای وتوی قطعنامه شورای امنیت درباره قدس از سوی آمریکا را محکوم کرد.

ایران آنلاین / حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای به همسویی کامل آمریکا با رژیم صهیونیستی در جنایات مستمر آن ضد ملت فلسطین اشاره و آنرا محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: حزب الله همسویی کامل آمریکا با رژیم صهیونیستی در جنایات مستمر این رژیم ضد ملت فلسطین را محکوم می کند. آخرین آن در وتوی دولت آمریکا در برابر کل جهان در شورای امنیت و ممانعت از صدور قطعنامه درباره حفظ وضع کنونی قدس و در مخالفت با تصمیمات جدید(ترامپ) درباره قدس، آشکار شد.

حزب الله بیان کرد: این وتو بار دیگر موضع جانبدارانه دولت های متوالی آمریکا که آخرین آن دونالد ترامپ به نفع رژیم صهیونیستی بود، نشان داد. موضعی که در راستای پایمال کردن حقوق ملت فلسطین و کرامت عرب است. دنیا سیلی محکم و وقیحانه ای از دولت آمریکا که با عنادورزی تمام در برابر کل شورای امنیت قرار گرفت، دریافت کرد. مفهوم آن تشدید اقدامات خصمانه آمریکا ضد امت ما به شکل بی سابقه و تهدید کننده همه مواضع سازمان ها و حقوق ملتها در منطقه ما است.

در این بیانیه آمده است: در مقابله با زورگویی آمریکا که حد و مرزی ندارد، حزب الله از امت عربی و اسلامی و همه آزادگان دنیا می خواهد که در راستای تشدید انتفاضه به شکل گسترده در برابر تصمیم آمریکا ضد قدس حرکت کنند. حزب الله از ملت فلسطین می خواهد که به اقدامات موفقی که صهیونیستها و آمریکا را دچار رعب و وحشت کرده است، ادامه دهند. / مهر

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.