ion

آتش سوزی بیمارستان زنان ارومیه مهار شد

استانها /
شناسه خبر: 302788

مدیر پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه گفت: آتش سوزی بیمارستان در حال احداث تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه مهار شد.

ایران آنلاین / رحیمی در خصوص جزئیات آتش سوزی بخش کوچکی از بیمارستان در حال احداث تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه در  شب گذشته   افزود: در هوای سرد  برای اینکه از بتن ها نگهداری کنیم وهمچنین بدلیل ارتفاع زیاد سقف ها، معمولاً از بخاریهای صنعتی استفاده می کنیم تا بتن ها به شرایط استاندارد که مد نظر هست برسند. با وجود اینکه چند  نگهبان  به بخاریها رسیدگی می کنند، یکی از بخاری‌ها آتش می‌گیرد و خوشبختانه با حضور به موقع نگهبان و ماموران آتش نشانی، آتش سوزی مهار می شود.

وی با بیان اینکه آتش سوزی در بخش بسیار کوچکی از پروژه در حال ساخت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان بوقوع پیوسته و هیچگونه آسیب جانی در بر نداشته است، تصریح کرد: وقفه ای در روند احداث پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان رخ نخواهد داد.

مدیر پروژه بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی زنان ارومیه افزود: قالبها در ابعاد  20 تا 30 متر مربع از پروژه  که بتن ریزی انجام نشده بود سوخته اند و تنها لطمه ای که به پروژه وارد شده این است که یک روز از برنامه ریزی خودمان برای اجرای پروژه عقب ماندیم و امید است از فردا این قسمت ها را نیز بازسازی کرده و پروژه روند عادی خود را از سر گیرد و وقفه ای در روند احداث رخ نخواهد داد./ ایسنا
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.