ion

ترامپ، ملت ستمدیده فلسطین را به صهیونیست ها فروخت

بین الملل /
شناسه خبر: 300570

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی،در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن تصمیم دولت کنونی آمریکا مبنی بر انتقال سفارتخانه‌اش از تل‌آویو به قدس تاکید کرد که ترامپ برای باقی ماندن در مسند ریاست جمهوری ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین را به صهیونیست ها و غاصبان فلسطین فروخت.

ایران آنلاین / در این بیانیه آمده است: دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن تقبیح و محکوم  کردن اقدام ترامپ در اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی ،  این روز را نکبت دیگری در تاریخ فلسطین می داند . شیطان بزرگ در خلافی آشکار با قطعنامه های سازمان ملل ، عرف بین الملل ، تعهدات خود و موازین حقوق بشر به دنیا ثابت نمود که نه تنها به هیچگونه اصولی پایبند نیست بلکه درک و فهم درستی از وضعیت موجود منطقه و جهان ندارد .

ترامپ که بشدت نگران آینده سیاسی خود می باشد برای باقی ماندن در مسند ریاست جمهوری ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین را به صهیونیست ها و غاصبان فلسطین فروخت .

دولت آمریکا با این اقدام خبیث و غیر قابل توجیه بر اندک امیدی که برخی جریانات و حاکمان عربی برای مذاکره و تشکیل دو دولت داشتند خط بطلان کشید . رژیم اشغالگر قدس می داند با اینگونه اقدامات ابلهانه دولت آمریکا در وضعیت قدس هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد و ملت فلسطین و آزادیخواهان جهان بیش از هر زمان دیگر یکپارچه و متحد برای آزادی قدس و سرزمین فلسطین مصمم تر خواهند شد . مجلس شورای اسلامی از همه ملت های آزادیخواه و حامی فلسطین و مجالس کشورهای اسلامی و عربی می خواهد از  تمام ظرفیت خود برای اعلام برائت و محکوم نمودن اقدام آمریکا و دفاع از حق مشروع مردم فلسطین بهره گیرند و یک روز عزای عمومی اعلام و پرچم ها در همه کشورهای اسلامی نیمه افراشته شود . / ایسنا

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.