ion

نواب نصیرشلال در گفت و گو با "ایران آنلاین"

هیات ژوری درباره بهداد سلیمی سخت گیری کرد

ورزشی /
شناسه خبر: 300279

تیم ملی وزنه برداری کشورمان در حالی در مسابقات جهانی 2017 آنهایم آمریکا شرکت کرد که توانست برای نخستین بار به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

در همین رابطه، نواب نصیرشلال نایب قهرمان المپیک 2012 لندن در دسته 105 کیلوگرم، در گفت و گویی که با «ایران آنلاین» داشت، در خصوص قهرمانی تیم ملی وزنه برداری در این دوره از رقابت های جهانی، چنین نظر داد:« من قهرمانی تیم ملی در مسابقات جهانی را تبریک می گویم. البته با توجه به شرایطی که در این دوره از مسابقات جهانی وجود داشت، می شد که قهرمانی تیم ملی را پیش بینی کرد. هر چند که خود بچه ها هم آمادگی خوبی داشتند و موفق ظاهر شدند و در این میان، قهرمانی تیم ملی دور از دسترس و دور از انتظار نبود.»

وی ادامه داد:« با این حال، کار بچه های ما با ارزش بود و آنها دوره های سختی را پشت سر گذاشته بودند. در این مسابقات، تیم هایی مانند روسیه، چین، بلاروس، آذربایجان و ... که معمولا مدعی هستند و وزنه برداران خوبی هم در ترکیب خود دارند، محروم بود بودند اما بچه های ما در کل خوب بودند اما اگر به صورت نفر به نفر بخواهیم بررسی کنیم، تعدادی از بچه های مامثل سهراب مرادی عالی بودند و چند نفر دیگر هم خوب ظاهر شدند اما تعدادی دیگر هم کم تجربه بودند و تعدادی از با تجربه ها هم موفق ظاهر نشدند.»

این وزنه بردار اهوازی در رابطه با طلای علی هاشمی هم صحبت کرد:« علی هاشمی وزنه بردار خوبی است و حالا هم در مسابقات جهانی به قهرمانی رسیده است. او وزنه های کمتری را بالای سر برده اما اگر نیاز بود، شاید وزنه های بالاتری را می زد و حالا هم که قهرمان شده، بی انصافی است که بخواهیم عملکرد او را زیر سوال ببریم.»

نصیر شلال درباره برنز بهداد سلیمی هم و بحث هایی که درباره ناداوری در زمان وزنه های او به وجود آمده، خاطر نشان کرد:« این درست که بازی کردن آرنج زیر وزنه خطا هست اما ناداوری هم وجود وجود دارد و به نظر من سخت گیری هایی شده است که می شد صورت نگیرد. چرا که در همین مسابقات هم وزنه بردارانی بودند که خطا وزنه می زدند اما ایرادی به کار آنها وارد نمی شد اما هیات ژوری درباره بهداد سخت گیری کرد در حالی که می توانست به رای داوران احترام بگذارد.»

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.