ion

مدعیان والیبال ایران یک هفته داغ پیش رو دارند قرار است رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری شش دیدار حساس پیگیری شود

ایران آنلاین / رقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران گرامیداشت شهید محسن حججی، فردا (چهارشنبه) با برگزاری 6 دیدار وارد هفته هفتم خود خواهد شد.

در این هفته از رقابت‌ها شهرهای آمل، گنبد، تهران، ورامین و تبریز میزبان حریفان خود خواهند بود و برای کسب پیروزی خانگی به مصاف میزبانان خود خواهند رفت.

در حال حاضر تیم های شهرداری ورامین، کاله مازندران، پیکان تهران، شهرداری ارومیه، سایپا و خاتم اردکان با سه برد در رتبه های سوم تا هشتم این رقابت ها قرار دارند و در حساس ترین دیدار این گروه از تیم ها، کاله مازندران در هفته هفتم لیگ برتر میزبان شهرداری ارومیه است.

کاله مازندران که نسبت به شهرداری ارومیه یک بازی کمتر نیز دارد، امیدوار است با شکست شهرداری ارومیه جایگاه خود را در رتبه چهارم جدول لیگ برتر تثبیت کند و نیم نگاهی نیز به جایگاه سوم جدول دارد. از سوی دیگر شهرداری ارومیه که در حال حاضر با سه برد و 9 امتیاز در رتبه ششم جدول است در صورت پیروزی در این مسابقه احتمال صعود دو و یا حتی سه پله ای در جدول خواهد داشت، بنابراین این تیم نیز با تمام توان به میدان می رود.

تیم بانک سرمایه صدرنشین این رقابت ها این هفته در گنبد به مصاف هاوش این شهر می رود. به نظر می رسد که شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه برای حفظ صدرنشینی خود در این هفته کار دشواری برابر نماینده گنبد نداشته باشند، زیرا تیم هاوش با یک برد و سه امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد و علیرضا نادی کاپیتان خود را نیز در دیدار برابر بانک سرمایه در اختیار ندارد.

تیم شمس در هفته هفتم لیگ برتر والیبال در سالن فدراسیون والیبال میزبان نارنجی پوشان سایپا است. سایپا با سه برد و 9 امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد و شمس نیز با دو برد و 6 امتیاز در جایگاه دهم است.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی شمس که در مقابل مدعیان قهرمانی این رقابت ها عملکرد شایسته ای از خود نشان دادند، این هفته برای کسب سومین برد خود به میدان می روند و امتیاز میزبانی نیز برای این تیم احتمال رسیدن به هدف را افزایش می دهد.

تیم شهرداری تبریز که با شش برد و 16 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و همانند سایه بانک سرمایه صدرنشین را تعقیب می کند، در هفته هفتم لیگ برتر میزبان خاتم اردکان است. شاگردان عادل بناکار سرمربی شهرداری تبریز در سالن شهید اقدمی تبریز به دنبال هفتمین برد خود هستند. این تیم حتی اگر مغلوب خاتم ارکان شود، جایگاه دومی خود در جدول را حفظ خواهد کرد.

خاتم اردکان در حال حاضر با سه برد و هشت امتیاز در جایگاه هشتم جدول است و به دنبال کسب چهارمین پیروزی در جدال با شهرداری تبریز است تا از گروه شش تیم سه برده جدا شود. خاتمی ها هفته ششم در آمل مغلوب کاله شدند و این هفته در تبریز به دنبال کسب پیروزی هستند.

پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران و شاگردانش در هفته هفتم لیگ برتر میزبان سارویه ساری در خانه والیبال تهران خواهند بود. پیکان با سه برد و 9 امتیاز در رتبه پنجم است و سارویه با دو برد و هفت امتیاز در جایگاه نهم جدول قرار دارد.

پیکان هفته پیش میزبان شمس بود و این هفته نیز در بازی خانگی به میدان می رود و به مراتب آماده تر از سارویه است و برای کسب چهارمین برد خود از شرایط مناسبی نسبت به حریف مازندرانی برخوردار است.

تیم شهرداری ورامین در چهل و دومین دیدار لیگ برتر والیبال سال 96 میزبان رعد پدافند کاشان در سالن شهید گل عباسی ورامین خواهد بود. شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی شهرداری ورامین که هم اکنون با سه برد و 11 امتیاز در رتبه سوم جدول هستند در حالی به مصاف تیم قعرنشین این رقابت ها می روند که پیروزی برابر این تیم در جایگاه سومی نماینده ورامین تاثیر نخواهد داشت اما اگر مغلوب شوند حتما رتبه سوم را از دست می دهند.

شهرداری ورامین هفته پیش سارویه ساری را سه بر صفر شکست داد و تنها تیم پیروز هفته ششم بود که در سه ست متوالی حریف خود را از پیش رو برداشت. رعد پدافند کاشان نیز به رغم میزبانی در هفته ششم، سه بر یک مغلوب شهرداری تبریز شده بود.

**برنامه کامل هفته هفتم لیگ برتر به قرار زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت 15

پیکان تهران – سارویه ساری

گنبد، سالن المپیک، ساعت 17 و 30 دقیقه

هاوش گنبد – بانک سرمایه

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 16

کاله مازندران – شهرداری ارومیه

تهران، سالن فدراسیون، ساعت 16

شمس – سایپا تهران

تبریز، سالن شهید اقدمی، ساعت 16

شهرداری تبریز – خاتم اردکان

ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت 16

شهرداری ورامین – رعد پدافند کاشان / باشگاه خبرنگاران


 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.