اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹

سردرگمی هواداران فوتبال ایران در ونزوئلا +عکس

سردرگمی هواداران فوتبال ایران در ونزوئلا +عکس

در حالی که قرار است تیم ملی در ورزشگاه آرنهم هلند برابر ونزوئلا قرار بگیرد، سایت این ورزشگاه برنامه ای برای برگزاری این بازی پیش بینی نکرده است و همین موضوع باعث سردرگمی هواداران ایرانی این دیدار شده است.

ایران آنلاین / در ادامه برنامه های آماده سازی تیم ملی، شاگردان کی روش به زودی دو دیدار دوستانه را در برنامه خود خواهند داشت. ملی پوشان ایران پس از دو بازی برابر تیم های ملی روسیه و توگو، روز 18 آبان ماه (9 نوامبر) در ورزشگاه اشتروم گراتس اتریش برابر تیم ملی پاناما قرار خواهند گرفت و پس از آن نیز در روز 22 آبان ماه(13 نوامبر) در ورزشگاه آرنهم هلند در مقابل تیم ونزوئلا قرار خواهند گرفت.طبیعی است که هر بازی تیم ملی خارج از ایران، هواداران فوتبال ایران را به ورزشگاه خواهد کشاند تا به نظاره دیدار ملی پوشان بنشینند اما اتفاقی باعث سردرگمی هوادارانی شد که قصد دارند برای تماشای دیدار برابر ونزوئلا در ورزشگاه آرنهم حضور پیدا کنند. علیرغم اینکه مسئولان تیم ملی اعلام کردند دیدار برابر ونزوئلا در ورزشگاه آرنهم هلند برگزار خواهد شد، سایت رسمی این ورزشگاه هیچ برنامه ای برای میزبانی از این دیدار تدارک ندیده و در تقویم خود جایی برای آن پیش بینی نکرده است و این موضوع، با توجه به مدت زمان باقی مانده تا آغاز این دیدار، هواداران تیم ملی برای خرید بلیت سر در گم شده اند.

البته با توجه به برنامه های اعلام شده تیم ملی و تایید کارلوس کی روش، کاملا پیداست که این دیدار برگزار خواهد شد چرا که مقدمات آن نیز به انجام رسیده است اما اینکه سایت رسمی این ورزشگاه برنامه ای برای آن تدارک ندیده است نکته عجیبی است که باید هرچه سریعتر به آن رسیدگی شود./ ورزش سه 

 

کپی