ion

مرد هوسران هندی هنگامیکه با مخالفت زن متاهل برای جدایی از شوهرش مواجه شد پس از ربودن پسر 2 ساله اش روی صورت وی اسید ریخت.

ایران آنلاین /به گزارش ایران آنلاین به نقل از سان،  پسر 2 ساله «آدیتا راج » قربانی هواس رانی یک مرد شیطان صفت بوده که بارها قصد فرار با مادر کودک را داشته است.

«سانی « مادر این کودک 2 ساله در این باره گفت :« من ازدواج کرده و 2 فرزند داشتم اما مردی در همسایگی مان مرتب به من ابراز علاقه می کرد و می گفت تا از شوهرم جدا شوم و با او ازدواج کنم من هم همواره به درخواست های بی شرمانه وی جواب منفی می دادم و همین موضوع سبب شد تا کینه ای عمیق در دل او بوجود آید و در نهایت پسرم قربانی این کینه وحشتناک شد و نیمی از صورتش آسیب دید.»

بنا بر گزارش پلیس «آدیتا» پس از اسید پاشی 3 بار تحت عمل جراحی قرار گرفته تا به بتواند بینایی اش را بدست آورد با این وجود پزشکان تائید کرده اند  این پسر کوچک وی همچنان به جراحی های بیشتری نیاز دارد تا بتواند چهره ای طبیعی تر بیابد اما که خانواده اش قادر به پرداخت هزینه های عمل جراحی نیستند.

اطلاعات پلیس نشان مید هد مهاج مردی به نام «منگال » بوده که پس از حمله توانسته به راحتی از دست پلیس رفار کند و این خانواده همواره در ترس و اضطراب زندگی می کنند زیرا احتمال می دهند این مرد روانی بار دیگر به آنها  ویا فرزندانشان آسیب برساند.

---
---
---
---
---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.