داستان اختصاصی برای کودک شما

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 258765

یکی از کارهایی که بسیاری از مشاوران کودک به پدر و مادرها پیشنهاد می‌کنند آشنایی کودکان با کتاب از همان سنین ابتدایی است. در نظر گرفتن ساعاتی برای خواندن کتاب در طول شبانه روز می‌تواند باعث رشد و تکامل ذهنی و رفتاری کودکان شود.

ایران آنلاین / بیشتر روانشناسان کودک پیشنهاد می‎کنند که در حال حاضر و با گسترش ابزارهای دیجیتالی نیاز است که فرهنگ کتاب خواندن را در خود و کودکمان گسترش دهیم و با آگاهی بیشتر درباره نوع کتاب و تناسب آن با سن فرزندمان تصمیم‌گیری کنیم. اگر به عنوان پدر و مادرچندان تجربه‌ای در انتخاب داستان برای کودک خود ندارید و دوست دارید داستان‌های خاصی که در ذهن دارید را برای کودک خود بخوانید پیشنهاد می‌کنیم سری به سرویس «داستان من» بزنید.

این سرویس شرایطی را برای والدین فراهم کرده تا برای کودکان خود یک کتاب داستان کودکانه واختصاصی بسازند. این سرویس آنلاین در واقع به شما کمک می‌کند تا کتاب بر اساس خلاقیت و انتخاب شما و به صورت خاص برای صاحب کتاب طراحی شود. در این کتاب کودک شما در واقع قهرمان داستان است، می‌تواند خود را در ماجراجویی‌های کتاب ببیند و به مهربانی و خوبی خود پی ببرد و در زمان خواندن داستان‌های کتاب کلمات جدیدی بیاموزد  و با حروف الفبا و نام خود نیز بیشتر آشنا شود.کتاب داستانی که شما از طریق این سرویس سفارش می‌دهید، فقط در یک نسخه و برای شما چاپ می‌شود و نمونه دیگری ندارد بنابراین از این کتاب می‌توانید به عنوان یک هدیه ارزشمند نیز استفاده کنید. امکان اضافه کردن عکس، نوشته خاص در صفحه آغازین کتاب نیز از دیگر امکانات است که این سرویس در اختیار والدین می‌گذارد. گفتنی است سازندگان این سرویس هدف از راه‌اندازی آن را درآمیختن هنر و تکنولوژی عنوان کرده‌اند تا در نهایت محصولاتی متفاوت و شخصی‌سازی شده برای تک تک کودکان ایرانی خلق شود. برای استفاده از امکانات این سرویس می‌توانید به dastaneman.com سر بزنید./ روزنامه ایران 

 

نظرات

نظرات | 0 نظر

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.