ion

امتیاز بهترین فرودگاه اروپا به داوینچی رسید

سیاسی /
شناسه خبر: 247009

به گزارش روزنامه 'ایل مساجرو'، فرودگاه 'فیومیچینو' در سه ماهه دوم سال 2017 در صدر فهرست رسمی 'ACI' (شورای بین المللی فرودگاه ها) جای گرفت و بدین صورت به عنوان بهترین فرودگاه اروپا شناخته شد.

ایران آنلاین / شورای بین المللی فرودگاه ها از طریق مصاحبه و نظرسنجی از مسافران، بیش از 300 فرودگاه جهان را از نظر کیفیت بررسی می کند و در فهرست ویژه خود می گنجاند و بر این اساس در سه ماهه دوم سال جاری میلادی فرودگاه رم به عنوان بهترین فرودگاه اروپا به رسمیت شناخته شد.

براساس این گزارش، فرودگاه بین المللی شهر رم مورد علاقه مسافران بوده و در میان هاب های بزرگ اروپایی همانند لندن، مونیخ، امستردام، مادرید و پاریس در صدر فهرست جای گرفته است. برای این فرودگاه که در دهه گذشته و در فصل تابستان با بحران مهم چمدان های گم شده مواجه بوده است، این یک پیروزی مهم در این ایام پرتردد سال محسوب می شود.
گشایش فضای جدید بین المللی در این فرودگاه کمک بزرگی به بهبود کیفیت آن کرده است. مسافران این فرودگاه از استقبال پرسنل، کیفیت و راحتی فرودگاه ، برای خدمات اجرایی مانند کنترل امنیتی و خوش اخلاقی پرسنل و سرعت کنترل گذرنامه ها راضی هستند. تمیزی فرودگاه و دستشویی ها، مانیتورهای بزرگ اطلاع رسانی و خوش رویی کارکنان این فرودگاه در مراحل مختلف از جمله نکات مهم در این نظرسنجی بود.
فرودگاه 'لئوناردو داوینچی' شهر رم، بزرگترین در ایتالیا است. در این فرودگاه در ماه تابستان هر روز 140 هزار مسافر تردد می کنند. /ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.