درپی آتش گرفتن برج گرنفل درلندن 30نفر به بیمارستان منتقل شدند.

ایران آنلاین / سی ان ان گزارش داد: برخی افراد از فراز این برج ۲۷ طبقه مسکونی که در شعله های آتش به مدت سه ساعت است، می سوزد خود را به بیرون پرتاب کرده اند.خبرنگار سی ان ان گزارش داد: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست، مقامات آتش نشانی لندن به این شبکه خبری گفتند که آتش سوزی ابتدا از ساعت ۰۱:۱۵ بامداد به وقت محلی و از طبقه دوم آن شروع و به سایر طبقات فوقانی سرایت کرد.

براساس این گزارش، ۲۰۰ آتش نشان به صحنه وارد شدند و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند اما براساس آنچه این شبکه تلویزیونی به صورت زنده پخش می کند، از تجهیزات گسترده برای مهار آتش خبری نیست.
سی ان ان افزود: اکنون هوا روشن شده و اندکی از شعله های آتش کاسته شده هنوز ورود به ساختمان مقدور نیست.

این شبکه تلویزیونی در ادامه گزارش داد: ایمنی این ساختمان هم اکنون زیر سوال است.  آتش نشانی هشدار داده ممکن است هر لحظه برج بریزد.

به گزارش این شبکه خبری این ساختمان در سال ۱۹۷۴میلادی ساخته شده است.

پلیس لندن اعلام کرد که تعدادی به دلیل جراحات وارده بر آنها تحت مداوا قرار گرفتند اما جزئیات بیشتری در این خصوص اعلام نکرد.

هنوز مشخص نیست که آیا ساکنان داخل مجتمع گرفتار هستند یا خیر اما افراد حاضر در صحنه می‌گویند قادر به دسترسی به دوستان و خانواده‌هایی که داخل مجتمع بودند، نیستند.شبکه روسی راشاتودی گزارش کرد که دستکم 30 نفر از ساکنان مجتمع برای درمان به بیمارستان منتقل شدند.

شهردار لندن نیز در توییت خود نوشت که اعلام شده آتش سوزی در برج 'گرنفل' رخ داده است./ مردم نیوز 

  

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.