5 نفر در حمله عربستان به یمن کشته و مجروح شدند

1396/1/30 |
22:04 |
شناسه خبر: 208126
  5 نفر در حمله عربستان به یمن کشته و مجروح شدند

جنگنده بمب افکن های عربستان در ساعات گذشته در 12 نوبت استان حجه یمن را بمباران کردند که بر اثر این حملات دستکم سه غیر نظامی کشته و 2 تن دیگر زخمی شدن

ایران آنلاین / به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، در ابن حمله جنگنده بمب افکن های عربستان یک کامیون حامل آب آشامیدنی در شهرستان حیران واقع در استان حجه در شمال یمن را هدف قرار دادند که سه نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.
جنگنده بمب افکن های عربستان همچنین بخش های مختلف شهرستان حرض و میدی را طی ساعات گذشته بمباران کردند که در این حملات نیز خسارت سنگینی به بخش هایی از این دو شهرستان وارد شد.
روز گذشته نیز جنگنده های عربستان در 16 نوبت مناطق مرزی یمن با عربستان را بمباران کردند.
در حالی حملات هوایی عربستان طی ساعت های گذشته به یمن افزایش یافته که پیشتر رسانه های یمن از توافق جدید عربستان وآمریکا برای آغاز حملات موشکی از طریق دریا به شهرهای یمن، بدون بکارگیری جنگنده های نظامی خبر داد.
عربستان همراه با چند کشور دیگر از ششم فروردین سال 94 اقدام به تجاوز نظامی به یمن و محاصره زمینی ،دریایی و هوایی این کشور به هدف بازگرداندن عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی یمن به قدرت کرد.
این تجاوز نظامی تاکنون نتیجه ای جز کشتار بیش از 12هزار یمنی و زخمی شدن ده ها هزار تن دیگر و همچنین آواره شدن میلیون ها یمنی و ویرانی زیرساخت های این کشور نداشته است./ایرنا

نظرات | 0 نظر
captcha