ion

تیم دزدان مسلح طلا فروشی خراسان بازداشت شدند

حوادث /
شناسه خبر: 199362

فرمانده انتظامی نیشابور اعلام کرد: سارقان 300 میلیون ریال فیروزه از یک واحد فیروزه فروشی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

ایران آنلاین / سرهنگ حسین بیات مختاری روز دوشنبه گفت: این افراد 2 سارق موتورسوار بودند که با شکستن شیشه این مغازه در بلوار خیام نیشابور، مقادیر زیادی سنگ فیروزه، 11 عدد سرویس فیروزه، تعدادی انگشتر، گوشواره، ساعت، جام و تسبیح های تزیین شده با فیروزه، به ارزش 300 میلیون ریال را به سرقت برده بودند.
وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پس از بررسی محل سرقت با استفاده از سرنخ های به جا مانده، تحقیقات میدانی خود را آغاز و به فردی سابقه دار که در همان محدوده زندگی می کرد مظنون و با هماهنگی قضایی او را دستگیر کردند.
وی گفت: متهم 21 ساله در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به سرقت مغازه با همدستی دوست 22 ساله اش اعتراف کرد که دیگر همدست وی نیز دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش وسایل مسروقه کشف شد.
فرمانده انتظامی نیشابور با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا، از شهروندان خواست محل کسب خود را به تجهیزات هشدار دهنده مجهز و در هنگام وقوع سرقت از جابه جا کردن اشیاء خودداری کنند.
سرهنگ بیات همچنین از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو و وسایل آن خبر داد که در پی وقوع 2 فقره سرقت خودرو در محدوده شمال شهر نیشابور شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: یکی از متهمان که 31 ساله و سابقه دار است در مواجهه با مستندات کشف شده به سرقت پراید و کامیون و هم چنین هشت فقره سرقت داخل خودرو با همدستی دوست 22 ساله اش اعتراف کرد که همدست وی نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند./ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.