حجت الاسلام احمد مازنی از اعضای شاخص کمیسیون فرهنگی مجلس در یادداشتی نسبت به تبلیغات سیاسی صدا و سیما برای ابراهیم رئیسی کاندیدای گروه جمنا(جبهه مردمی انقلاب اسلامی) اعتراض کرد. نماینده مردم تهران در عین حال خطاب به تولیت آستان قدس گفت که شکاف میان فقیر و غنی با اتخاذ سیاستها و تدابیر درست اقتصادی ترمیم می شود نه صدقه دادن و نذورات. او اظهار تعجب کرد که صدا و سیما این نوع فعالیت ها(صدقه دادن) را به عنوان اقتصاد مقاومتی از زبان رئیسی تبلیغ می کند

ایران آنلاین / حجت الاسلام مازنی در کانالش نوشت:

برنامه گفتگوی ویژه شبکه دوم سیمای جمهوری اسلامی به بهانه اولین سالگرد صدور حکم مقام معظم رهبری به جناب آقای رییسی به عنوان تولیت آستان قدس رضوی با ایشان گفتگوی مفصل و زنده انجام داد.
جناب رییسی است  فرمودند:  "به من می گویند این روش کمک شما به فقرا آن ها را بدعادت می کند من می گویم اگر اکنون امام رضا بودند چه می کردند؟"(نقل به مضمون)
گویا تصویری که بعضی از ما از امام رضا(ع) ساختیم و اصرار داریم دیگران هم باور کنند این است که  مثلا العیاذ بالله امام هشتم اگر الآن بودند در یک نقطه ای می نشستند و فقرا در مقابل حضرت به صف می شدند و آن بزرگوار هم دست می کردند در کیسه و به هرنفر چند دینار یا درهم می بخشیدند!
در حالی که به اعتقاد من امروز اگر امام رضا (ع) بودند اولا امور جامعه را با تدبیر اداره می کردند تا فاصله فقیر و غنی در  حدی نباشد که یکی را می دهی صد ناز و نعمت یکی را لقمه ای آغشته با خون!
اگر امروز امام رضا بودند اجازه نمی دادند از بیت المال مسلمین،  استفاده تبلیغاتی برای انتخابات شود!
اگر امام هشتم بودند اجازه نمی دادند دولت منتخب مردم که مسولیت رسیدگی به امور اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی را بر عهده دارد با استفاده از تمام امکانات و ابزار قدرت مورد تخریب قرار بگیرد و نهادهایی که نذورات و ثروت های عمومی را در اختیار دارند بروند در گوشه ای از ایران عزیز چند واحد مسکونی بسازند و رسانه ملی این خدمات را به نام اقتصاد مقاومتی به رخ ملت و دولت بکشد