ion

صنعت نفت 0-پدیده 3

ورزشی /
شناسه خبر: 190065

شاگردان رضا مهاجری موفق شدند با ارائه یک بازی منطقی در آبادان سه بار دروازه حریف خود را باز کنند و به یک پیروزی پرگل و شیرین دست پیدا کنند.

ایران آنلاین / یکی دیگر از بازی های هفته بیست و دوم نیز پرگل از آب درآمد، پدیده ای ها که در دیدار رفت توانسته بودند سه بار دروازه حریف خود را باز کنند اما در نهایت بازی را سه بر سه کنند، در این بازی نیز موفق شدند در باز کردن دروازه آبادانی ها هت تریک کنند و در نهایت به یک پیروزی پرگا و شیرین دست پیدا کنند.

بازی با حملات پدیده آغاز شد و کاملا مشخص بود این تیم به دنبال باز کردن دروازه میزبان از دقایق اولیه است، مشهدی ها زود هم توانستند به گل برسند و البته پیش از پایان در نیمه اول تعداد گل های خود را به عدد دو برسانند، در طرف مقابل صنعت نفتی ها که تمایل داشتند فشار را از روی دروازه خود بردارند با نارضایتی هواداران استرس زیادی را روی خود می دیدند و به همین دلیل نتوانستند در حفظ توپ و میدان در این نیمه از حریف خود برتر باشند.
اما در نیمه دوم پدیده ای ها که خیال خود را راحت می دیدند کمی عقب کشیدند و همین موضوع باعث شد تا تیم میزبان کمی به پیش بیاید، البته نفتی ها که حملاتی را در نیمه دوم روی دروازه حریف ایجاد کردند تیم بدشانس بازی نیز بودند، آنها که یکی از دو بار فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند در نهایت موفق به این کار نشدند تا این پدیده باشد که از روی یک شوت دیدنی سومین گل بازی را نیز به ثمر برساند و پیروزی خود را پرگل تر کند.

 

شرح گل ها:


صنعت نفت 0 – پدیده 1(دقیقه 26، اکبر ایمانی) : مشهدی ها که در دقایقمیانی نیمه اول فشار زیادی روی دروازه میزبان خود وارد کرده بودند بالاخره توانستند در این دقیقه به گل برسند، اکبر ایمانی از پشت محوطه جریمه موفق شد با شوتی زیبا دروازه صنعت نفتی ها را باز کند.

صنعت نفت 0 – پدیده 2(دقیقه 36، حمزه خذیراوی) : اعلام یک ضربه پنالتی به سود پدیده ای ها دومین گل را برای این به همراه داشت، حمزه خذیراوی توانست این توپ را برخلاف حرکت دروازه بان به گل دوم مشهدی ها تبدیل کرد.

صنعت نفت 0 – پدیده 3 (دقیقه65، اکبر ایمانی) : یک شوت دیدنی از فاصله ای دور سومین گل مشهدی ها را به همراه داشت، ضربه زیبای ایمانی در این دقیقه گل سوم پدیده را رقم زد.

بهترین بازیکن:


اکبر ایمانی در دیدار امروز تیمش توانست دو بار دروازه حریف را باز کند، او علاوه بر دوندگی بسیار در مرکز میدان، دو شوت دیدنی نیز روانه دروازه حریف کرد تا مقدمات پیروزی تیمش را فراهم کند. دریسا دیارا نیز یکی دیگر از بازیکنان خوب تیم پدیده بود که با دوندگی خود در خط حمله موفق شده بود فضای خوبی برای حرکت بازیکنان خودی ایجاد کند.

 

اتفاق ویژه:


شکست پرگل آبادانی ها در دیدار امروز طغیان هواداران این تیم را به همراه داشت، آبادانی ها که انتظار این شکست را نداشتند از ابتدای بازی از سبک بازی بازیکنان خود ناراضی بودند و در نهایت پس از اینکه بازی را با سه گل تقدیم حریف کرده دیدند اعتراض های خود را شدیدتر کردند و با پرتاب اشیای مختلف و سردادن شعارهای مختلف به مسئولان تیم نشان دادند تغییرات در این تیم جواب نداده است، اعتراض هواداران صنعت آنقدر شدید بود که نیروی انتظامی نیز دخالت کرده و با ورود به ماجرا باعث شد تا اتفاقات تلخی شکل نگیرد.

دقایق حساس:


دقیقه 14 – ضربه ایستگاهی نفتی ها به صورت خطرناکی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.
دقیقه 16 – حمله بازیکنان پدیده روی دروازه صنعت خطرناک بود اما آنها نتوانستند از این فرصت استفاده کنند.
دقیقه 22 – ارسال بازیکنان پدیده از کناره ها با ضربه سر خذیراوی دروازه صنعت نفت را به خطر انداخت اما این توپ نیز از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 27 – شوت سرکش برونو اولیورا از پشت محوطه جریمه پدیده به زیبایی نواخته شد اما با اختلاف کمی از کنار دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 45 – ضربه دیدنی پورمحمد از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.

دقیقه 80 – حرکت هلیچی می توانست اولین گل را برای آبادانی ها به همراه داشته باشد اما توپ خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 82 – ضربه ایستگاهی که نصیب آبادانی ها با به سوی دروازه حریف نواخته شد اما این توپ نیز با برخورد به تیر دروازه فرصت به ثمر رسیدن گل را از صنعت نفتی ها گرفت./ورزش سه

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.