افشاردوست در گفت‌وگو با «ایران» وعده‌ای تکراری داد

هفته آینده، اعلام سرمربی تیم ملی والیبال

1395/11/11 |
13:46 |
شناسه خبر: 173715
افشاردوست در گفت‌وگو با «ایران» وعده‌ای تکراری داد  هفته آینده، اعلام سرمربی تیم ملی والیبال

انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال که روند طولانی به خود گرفته است، به روزهای آخر نزدیک می‌شود. هفته گذشته گزینه نخست فدراسیون، رادوستین استویچف بلغاری وارد ایران شد و با بازدید از امکانات ایران و مذاکره نهایی با مسئولان به کشورش برگشت. امروز نیز قرار است گزینه دوم کولاکویچ مونته نگرویی وارد ایران شود.

کوروس سلیمانی

ایران آنلاین / محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال که در بطن ماجرا قرار دارد، درباره سفر استویچف به ایران و مذاکره با او به خبرنگار «ایران» گفت: «استویچف در ایران شرایط و امکانات ما را سنجید و بررسی‌هایش را انجام داد و پس از آن پروژه‌ای را به ما ارائه داد که دارای بخش‌های مختلفی است. ما قرار است این پروژه را بررسی کنیم و جواب‌مان را به او بدهیم. در واقع او قرار نیست به ما جواب بدهد و ما باید به او جواب بدهیم. ما با برخی از بخش‌های پروژه او مشکلی نداریم اما برخی از آنها سختی‌هایی را برای ما به همراه دارد که فقط مربوط به فدراسیون نیست و به نوعی به باشگاه‌ها برمی‌گردد. قرار است هفته آینده این مسائل در جلسه هیأت رئیسه بررسی شود تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.»

وی درباره سفر امروز کولاکویچ به ایران اظهار داشت: «ایشان هم امروز امکانات ما را می‌بینند. فردا نیز با ایشان جلسه‌ای خواهیم داشت و روز چهارشنبه هم لیگ را می‌بیند. روز پنجشبه باز جلسه‌ای خواهیم داشت و ایشان جمع‌بندی خود را به ما ارائه می‌دهد. در نهایت هفته آینده پیشنهادهای هر دو مربی در هیأت رئیسه بررسی می‌شود و تصمیم اصلی گرفته خواهد شد.» اکثر کارشناسان و حتی مربیان لیگ نظرشان روی استویچف است و او را گزینه خوبی می‌دانند. دبیر فدراسیون والیبال در پاسخ به این سؤال که شانس کدام مربی بیشتر است، گفت: «نمی‌شود گفت شانس کدامیک بیشتر است. نظرها نسبت به استویچف مثبت و کاملاً درست است اما یک طرف قضیه برآورده کردن خواسته‌های او است. یکی از موضوعاتی که وی به آن تأکید دارد، بحث باشگاه‌ها است و یکسری نیازمندی‌ها برای باشگاه‌ها در پروژه‌اش تعریف کرده است. بنابراین باید ببینیم می‌توانیم آن را اجرا کنیم. ضمن اینکه باشگاه‌ها نیز باید برای اجرای آن کمک کنند.» وی در پاسخ به این سؤال که با حضور داورزنی در وزارت ورزش آیا توقفی در روند کارها در فدراسیون ایجاد نمی‌شود، اظهار داشت: «این سؤال را باید از داورزنی بپرسید اما ایشان طوری برنامه‌ریزی کرده است که کارها انجام می‌شود و مشکلی پیش نخواهد آمد.»/ روزنامه ایران


 

 

نظرات | 0 نظر
captcha