ion

ورزشکاران پیشقدم شوند

ورزشی /
شناسه خبر: 170632

اتفاقی که افتاد و پلاسکو یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های بلند تهران از بین رفت، واقعه دردناکی بود.

ایران آنلاین / من این حادثه را به کسانی که عزیزی را ازدست دادند بخصوص ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم، امیدوارم از این اتفاقات برای کسی در هیچ جای دنیا رخ ندهد، برای بازماندگان حادثه آرزوی سلامتی دارم.
در این گونه موارد ورزشکاران می‌توانند با آنهایی که این ضایعه برایشان پیش آمده ابراز همدردی کرده و در این کار پیشقدم باشند، همانطوری که در گذشته زمانی که در شهربم زلزله آمده بود ما پیشقدم شدیم و برای بهبود زندگی بازماندگان از مردم کمک گرفتیم. درحال حاضر هم ورزشکارانی که جوان هستند می‌توانند قدم پیش بگذارند و از کسانی که امکانات و وضع مالی خوبی دارند کمک بگیرند تا یک تسلی برای بازماندگان این ضایعه خیلی بزرگ باشد.
بخشی از کار آتش‌نشانی دولتی است، وظیفه دولت است که از اینها و خانواده آنها حمایت کند چون آتش‌نشانان همیشه با خطر زندگی می‌کنند و جانشان را در کف دستشان می‌گیرند تا بتوانند زندگی دیگران را نجات دهند، زمانی که اینگونه ضایعه دردناک پیش می‌آید نهادهایی که اینها را استخدام کردند باید از خانواده آنها حمایت کنند تا در آینده با مشکل مواجه نشوند.البته این حمایت‌ها درهمه جای دنیا وجود دارد./روزنامه ایران

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.