ion

نامه بختیار رحمانی برای جدایی از استقلال

ورزشی /
شناسه خبر: 166986

بختیار رحمانی در نامه ای از باشگاه استقلال درخواست کرد که با صدور رضایتنامه اش موافقت کند.

ایران آنلاین /متن این نامه به شرح ذیل است:

به نام خدا و عرض سلام به هواداران میلیونی استقلال

من همیشه به استقلال، مجموعه باشگاه و هواداران عزیزش احترام زیادی می گذارم و خودم را از آنها جدا نمی دانم. اتفاقاتی که در روزها و ماههای اخیر رخ داد از آنجا برایم اهمیت زیادی پیدا کرد که تجربه جدیدی یافتم و خودم را در میان این سیل علاقمند حس کردم.

با این وجود اعتقاد دارم هر آمدنی را رفتنی است و این اتفاقی است که در همه جهان و در سطح حرفه ای رخ می دهد. نمی خواهم سر هواداران عزیز استقلال را درد بیاورم و معتقدم که هیچ چیزی مهم تر از موفقیت استقلال نیست. به همین دلیل از باشگاه استقلال تقاضا دارم با جدایی ام موافقت کند و بدون تردید با این تصمیم، کمک شایانی هم به تیم و هم خود من می شود.

وی در ادامه نوشت: خیلی تلاش کردم که وضعیتم را در استقلال بهتر کنم ولی متاسفانه نشد. نیم فصل ناراحت کننده ای را پشت سرگذاشتم و بیش از همه می توانم بگویم به خانواده ام سخت گذشت. خدا می داند که چقدر سعی کردم به تیم محبوبم کمک کنم اما نشد. به هر حال همه می دانند که در آغاز فصل پیشنهادات زیادی وجود داشت اما با دلم و قلبم استقلال را انتخاب کردم. هر چه بود این اتفاقات رخ داد و حالا هم زمان زیادی برای جابجایی نداریم. امیدوارم باشگاه هم بزرگی کرده و موافقت کند تا بتوانم هر چه سریعتر تصمیمم  را بگیرم و تیم جدیدم را انتخاب کنم چون واقعا فرصتی نیست. من با شوق و شور زیادی به استقلال آمدم اما آن بختیاری نبودم که همه فکر می کردند و می شناختند. از صمیم قلب از کسانی که به من در این مدت کمک کردند تشکر می کنم و این را می گویم که تا آخر عمر مدیونشان هستم. امیدوارم روزی قسمت باشد تا آن بختیاری که همه می خواهند شوم و به استقلال کمک کنم.

رحمانی در پایان نوشت: از مدیریت باشگاه، علیرضا منصوریان که مانند برادر و مثل همه سال های گذشته در این مدت یار و یاورم بود و صد البته هواداران عزیز استقلال باز هم تشکر و قدرانی می کنم. امیدوارم استقلال عزیز بتواند دل هوادارانش را شاد کند و روزهای خوبی برایش رقم بخورد. هواداران استقلال حلالم کنند. برای آنها بهترین ها را آرزو دارم.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.