امروز کلید می خورد

شروع نیم فصل دوم با بازی صنعت نفت - صبا

1395/10/22 |
11:57 |
شناسه خبر: 166864
  شروع نیم فصل دوم با بازی صنعت نفت - صبا

امروز با انجام یک بازی نیم فصل دوم شانزدهمین دوره لیگ برتر شروع می شود که در طی آن صنعت نفت آبادان در مقابل صبای قم قرار می گیرد.

ایران آنلاین /صنعت نفت آبادان و صبای قم آغازگر نیم فصل دوم از شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال هستند؛ دیداری که امروز و از ساعت ۱۵ در آبادان انجام می‌شود.

دو تیم صنعت نفت و صبا در حالی آغاز گر نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر هستند که تیم میزبان باوجود داشتن حاشیه امنیت برای بقا در لیگ برتر، در تعطیلات نیم فصل به طرز عجیبی دست به تغییر سرمربی خود زد تا فیروز کریمی که به تازگی از لیگ یک به دلیل کسب نتایج ضعیف اخراج شده بود، جای نادر دست نشانی را بگیرد که عملکرد قابل قبولی در صنعت نفت داشت.

صنعت نفت که به نظر نمی‌رسید به تغییر در کادر فنی نیاز داشته باشد دست به تحول زد اما در مقابل صبایی که به شدت وارد شدن شوک و تغییرات در کادر فنی را احساس می‌کرد و حتی تا یکقدمی برکناری صمد مرفاوی و انتخاب سهراب بختیاری زاده به جای وی نیز پیش رفت، در نهایت بدون تغییر در کادر فنی به این میدان خواهد آمد.

صنعت نفت در پایان ۱۵ هفته ابتدایی لیگ با ۱۶ امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته و تا حدود زیادی در حاشیه امنیت قرار دارد. اما در مقابل تیم صبا با تنها ۹ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و  حتی  پیروزی در این بازی خارج از خانه هم نمی تواند از تیره روزی های صمد در صبا بکاهد و به جدا کردن این تیم از دو رده انتهایی جدول کمک کند./مهر

نظرات | 0 نظر
captcha