ion

شکار زمستانی

سروش پیراهن پروین را می‌پوشد

ورزشی /
شناسه خبر: 166777

سرانجام پرسپولیس به خواسته اش رسید و سروش رفیعی سرخپوش شد. حدود یک ماه شایعات و اخبار مختلف درباره پیوستن این ملی پوش به پرسپولیس شنیده می‌شد اما بعد از پایان دوران خدمت سربازی این بازیکن در تراکتورسازی او خیلی زود پرسپولیسی شد و رسما با این باشگاه قرارداد بست.

ایران آنلاین /ظهر روز دوشنبه رفیعی با حضور در باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را رسما امضا کرد؛ قراردادی یک سال و نیمه که البته مبلغ آن از سوی باشگاه و خودش اعلام نشد. رفیعی بعد از تماس تلفنی طاهری با علی پروین و اجازه از او، پیراهن شماره 7 پرسپولیس را گرفت و خیلی زود در کنفرانس خبری که باشگاه برایش ترتیب داده بود شرکت کرد و حرف‌هایش را زد.سروش البته گفت: «من با قلبم به پرسپولیس آمدم و امیدوارم با تمام توان فنی که دارم در اختیار کادر فنی باشم و آن چیزی که سرمربی می‌خواهد برای پرسپولیس اجرا کنم.»

چه شد که پرسپولیس را انتخاب کردی؟
  ذهنیتی داشتم و اولویتم لژیونر شدن بود اما این اتفاق باید در موقعیت خوبی می‌افتاد. بعد از کلی وقت که برای مشورت سپری کردم در این برهه زمانی به آن چیزی که برای رفتنم به خارج از کشور بود نرسیدم و تصمیم گرفتم به پرسپولیس بیایم. از آنجا که بازیکن آزاد بودم صحبت‌هایی را انجام دادم. باید بگویم از بچگی دوست داشتم در پرسپولیس بازی کنم. من از ابتدا هم پرسپولیسی بودم. قلبا هم دوست داشتم در این تیم بازی کنم و با قلبم به پرسپولیس آمدم هر چند که در فوتبال حرفه‌ای گاهی نمی‌شود از قلب پیروی کرد. با این همه با حمایت‌های برانکو و طاهری به پرسپولیس آمدم و امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که در یک فضای خوب در خدمت پرسپولیس باشم. خوشحالم که این تصمیم را گرفتم و امیدوارم کنار مجموعه بزرگ پرسپولیس بتوانم موفقیت‌هایی کسب کنم.
چرا تا همین دیروز جواب واضحی درباره حضورت در پرسپولیس نمی‌دادی؟
اصل قضیه همین است. هواداران و مردم ذهنیتی دارند اما اصل حرفه‌ای گری این است که من تا وقتی قرارداد دارم هر حرفی را نزنم. من تا دیروز (یکشنبه) سرباز سپاه بودم و در تیم تراکتورسازی عضویت داشتم. از دیروز تازه می‌توانستم تصمیم بگیرم. باید می‌گفتم بعد از اردوی تیم ملی تصمیم می‌گیرم. خیلی حواشی به وجود آمد ولی باید روال عادی طی می‌شد.
مدت قراردادت چقدر است؟
همانطور که گفتم من با دل و قلبم به پرسپولیس آمدم و تا زمانی که بتوانم به تیم کمک کنم در پرسپولیس خواهم ماند. مدت قرارداد برای من مهم نیست چون با دلم به پرسپولیس آمدم و امیدوارم با حمایت و پشتیبانی باشگاه پرسپولیس و هوادارانش به آن چیزی که در ذهنم است یعنی همان لژیونر شدن برسم.
چه شد که شماره 7 را انتخاب کردی؟
  می‌دانستم این شماره برای آقای پروین است و او هم بزرگ پرسپولیس است. به همین دلیل از طاهری خواستم که این شماره را بپوشم. امیدوارم لایق پیراهن پرسپولیس و شماره 7 این باشگاه باشم. می‌دانم این شماره متعلق به سلطان علی پروین بزرگ فوتبال ایران است و امیدوارم با این پیراهن به موفقیت‌هایی برسم.
فکر نمی‌کنی شماره 7 پرسپولیس برایت مشکل‌ساز شود؟
شماره 7 شماره مورد علاقه من است و قبلا هم در برخی تیم‌ها این شماره را پوشیده بودم. به شخصه حس خوبی به شماره 7 دارم و از آن انرژی مثبت می‌گیرم. فکر می‌کنم همین ذهنیت خوب به من کمک می‌کند بتوانم به پرسپولیس کمک کنم.
در این چند وقت هواداران پرسپولیس هم به شدت خواستار حضورت در تیم شان بودند.
از شما و هواداران پرسپولیس ممنونم و مطمئن باشید یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک بازیکن حمایت هوادار است. من همه جا این حمایت هواداران پرسپولیس را دیده‌ام و شاید در این چند وقت اخیر به خاطر موقعیتی که داشتم نمی‌توانستم در این تیم بازی کنم.
رسانه‌ها به تو لقب بمب نقل و انتقالات را داده بودند که بالاخره منفجر شد.
مطبوعات و مردم به من لطف دارند. سروش رفیعی هم فوتبالیستی است که خیلی هم جوان نیست ولی تلاشش را می‌کند. دوست دارد پیشرفت کند. الان در شرایطی بازیکن آزاد بودم که باعث شد خیلی‌ها منتظر بمانند.
با حضور تو تعداد ملی پوشان پرسپولیس هم بیشتر شد.
پرسپولیس تیمی است که همیشه باید بازیکنان خوبی داشته باشد و این سعادت نصیب من شده که یکی از ملی‌پوشان پرسپولیس باشم و ان‌شاءا... بتوانم از پس مسوولیت سنگینی که به من محول شده به خوبی برآیم. مرحله بعد هم صعود به جام جهانی است که یک کار بزرگ محسوب می‌شود و امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم./ایران ورزشی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.