ion

ساعاتی بعد از انجام مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی که رسانه های خارج به استناد تصاویر و فیلم های زنده، آن را میلیونی خواندند، معدودی از سایت و روزنامه های منسوب به جریان تندرو اقدام به انتشار اطلاعات و تفسیرهای خلاف واقع در این باره کردند.

ایران آنلاین / اولین مطلب طعنه آمیز زا روزنامه و ارگان منسوب به جبهه پایداری منتشر کرد مطلبی که ساعتی بعد در جایگاه تیتر اول این روزنامه نشست. هر چند اغلب  چهره های اصولگرا که مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفتند زبان به تحسین و توصیف خیل جمعیت حاضر گشودند. اما وطن امروز که به درج تیترهای هیجانی شهرت دارد، با کلمات تیترش را به تفسیر به رای و مصادره به مطلوب مشارکت میلیونی مردم اختصاص داد.

در سوی دیگر این صحنه، دو سایت اصولگرا بر سر بیان آمار مشارکت میلیونی مردم در بدرقه آیت الله اختلاف پیدا کرده و مطالب تند و هشدار آمیز رد و بدل کردند. این مجادله را سایتی بنام افسران جنگ نرم شروع کرد. این سایت زیر مجموعه معاونت فضای مجازی صدا و سیما - طبق گفته معاون سابق سازمان- قرار دارد. کانال افسران که در این مدت تندترین مطالب را علیه آیت الله و دولت درج کرده است دیروز  با انتشار یک نقشه ساختگی مدعی شد که جمعیت بدرقه کننده پیکر آیت الله 375 هزارنفر بودند نه میلیونی.

این حرکت عجیب و شتابزده افسران جنگ نرم با واکنش سایت منسوب به احمدی نژاد روبرو شد. دولت بهار نوشت: آیا افسرانی که اینگونه مساحت و جمعیت محاسبه می کنند به فکر محاسبه جمعیت تظاهرات ۲۲ بهمن هم هستند؟!
 

نقشه جعلی و فتوشاپ شده شبکه مخالفان آیت الله هاشمی برای زیر سوال بردن رویداد 21دی ماه

---

 

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.