کیم کارداشیان، سلبریتی سرشناس، در محل اقامتش در پاریس مورد دستبرد پنج مرد مسلح قرار گرفت. در این حادثه به کارداشیان آسیبی نرسید اما جواهرات او به ارزش یازده میلیون دلار به سرقت رفت.

ایران آنلاین / محل اقامت لوکس و مجلل کیم کارداشیان در پاریس، سلبریتی سرشناس مورد حمله پنج مرد مسلح نقاب‌دار که اونیفرم پلیس بر تن داشته‌اند قرار گرفته است.

به گفته سخنگوی کارداشیان در جریان این دستبرد که ساعت ۳ صبح دوشنبه (۳ اکتبر/ ۱۲ مهر) روی داده به او آسیبی وارد نشده اما میلیون‌ها دلار جواهراتش به سرقت رفته و این سلبریتی معروف نیز به شدت دچار شوک شده است.
کانی وست، همسر کارداشیان که برای شرکت در یک جشنواره موسیقی در نیویورک بود پس از شنیدن این خبر  برنامه‌اش را قطع و اعلام کرد که به دلیل "یک موقعیت خطیر خانوادگی" باید این برنامه را پایان دهد.
کیم کارداشیان به منظور شرکت در هفته مد پاریس در این شهر به سر می‌برد. او یکشنبه شب پس از شرکت در شوی ژیوانشی به محل اقامتش بازگشت و نیمه شب مورد حمله قرار گرفت.
کیم کارداشیان هفته گذشته نیز هنگام ورود به یک رستوران مورد حمله قرار گرفت. او سال ۲۰۱۴ نیز در هفته مد پاریس مورد حمله قرار گرفته و مصدوم شده بود.
پاریس برای خانواده کارداشیان-وست شهر خاصی است. این زوج پیش از ازدواجشان در ماه مه سال ۲۰۱۴ در فلورانس، تمام آخر هفته‌هایشان را در پاریس می‌گذراندند.
هنوز مشخص نیست که آیا دو فرزند این خانواده - نورد، دختر سه ساله و سنت، پسر ۱۰ ماهه - هنگام دستبرد در محل اقامت مادرشان حضور داشته‌اند یا نه./دویچه وله

کلمات کلیدی

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.